V týždňoch vedúcich k Victoria’s Secret Fashion Show sa zdá, že jedna téma dominuje všetkým rozhovorom o show na dráhe – ešte viac, než aký druh milióny dolárov, drahokam drahokamu podložená podprsenka bude prezentovaná počas veľkej finále : Ako sa modely pripravujú na vzpriamenie dráhy v trochu viac, ako je ich spodná bielizeň a luminiscencia / trblietavé / graffiti-zdobené anjelské krídla?

Je to otázka, aké modely sa pýtajú prakticky v každom rozhovore vedúcom k dnešnej show, ktorá sa koná v decembri v CBS a často sa zameriava na to, čo presne jedia. Existuje implicitný podtón: je ich strava skutočne zdravá?

Tu je šesť anjelov odpovedaných na tieto otázky.

Lily Aldridgeová

ľalia Aldridge

Karwai Tang

Supermodelka, ktorá bude mať tohtoročný Fantasy Bra – číslo 2 milióny dolárov, ktoré obsahuje 6500 drahokamov v 18 karátoch zlata – hovorí, že sa snaží jesť trochu zdravšie.

“Nemám skutočne stravu, ale len sa pokúšam jesť čistejšie – veľa bielkovín a zeleniny, žiadne hamburgery,” povedalaAhoj!

Byť Victoria’s Secret Angel si vyžaduje, aby zostala v tvare po celý rok, hoci model pripúšťa, že počas dvoch mesiacov pred predstavením sa zameriava na svoju stravu a tréning ešte viac, priblížiť sa ďalších 15 minút k nej šesťkrát – týždenné telocvičné sedenie a vyhnúť sa všetkému alkoholu, popri svojej diéte s nízkym obsahom uhľovodíkov, podľa Denná pošta. Pred týždňom pred vystúpením vystrihne všetky slané jedlá.

Adriana Lima

adriana Lima

Karwai Tang

V roku 2011 sa Lima dostala na titulky, keď povedala, že pije iba proteínové kokteily – žiadne pevné potraviny – počas deviatich dní vedúca k Victoria’s Secret Fashion Show a potom prestane piť kvapaliny úplne 12 hodín predtým, ako narazí na pristávaciu dráhu. telegraf.

Zdá sa, že v priebehu rokov prijala umiernenú stravu elle v roku 2014, že sa viac venuje konzumácii zeleniny, bielkovín a vedomosti, ako vyvážiť správne množstvo sacharidov – to je pre mňa, nie moje deti. Pretože môj metabolizmus sa práve teraz spomaľuje, musím teraz byť opatrný.

Candice Swanepoel

Candice Swanepoel

CBS Fotoarchív

Swanepoel sa viac zameriava na posilňovanie svojho cvičenia ako na zmenu stravovacích návykov: “Jem veľa bielkovín, snažím sa jesť viac, aby som bol viac svalnatý … Nemám meniť stravu. “Stlačil som to dosť desať dní pred [show],” citovala sa v ňom Príbehy z Back Row.

Jasmína sa hrá

jazmín Tookes

Victor Virgile

Tookes bol v poslednej dobe korunovaný (er, haloed?) Ako VS Angel, a ako Swanepoel, ona sa zameriava na získanie dostatku bielkovín. Konzumuje veľa grilovaného kuracieho mäsa a zeleniny, ale nevyhýba sacharidom rovnako ako niektoré z ostatných modelov. “Tiež budem jesť veľa cestovín, pretože som prirodzene na menšej strane, takže sa pokúšam jesť veľa, získať trochu svalov,” povedala Elle.com.

Rodina Californian kombinuje túto stravu s hodinami a pol-dlhými tréningmi sedem dní v týždni – kombinácia posilňovania, barre a pilates.

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Karwai Tang

Model a matka dvoch tyčiniek na grilované kurča, zeleninu a šaláty pred show, E! hlási a prevažne odmieta sladkosti – s výnimkou Halloweenu, pretože je konečne človek. (Chytila ​​lízanku, ak si zvedavý.)

Behati Prinsloo

behať Prinsloo

Karwai Tang

V tomto bode pravdepodobne máte dobrú predstavu o tom, čo môžete očakávať od anjelskej stravy, a Prinsloo sa nelíši. Pred výstavou sa vyhýba sacharidom, soľu a cukru a konzumuje kombináciu bielkovín a zeleniny – ale je známe, že niekoľko hranoliek prepašuje pred tým, ako idú na chodník. “Čokoláda ešte niekedy jím,” povedala Ahoj! móda, a povedala, že narazí na svoje dvakrát za týždeň tréningy na každodenné potné sedenie počas dvoch týždňov vedúcich k show.

Ak sa medzi jedla cíti hladná, zvyčajne dosiahne mandle – alebo ukradne pochúťku z Aldridge. “Lily je ako moja mama. Niekedy, keď cestujeme spoločne, je to ako,” obalil som si celú tašku, “povedala elle.

Nasledujte Delish na Instagram.