Čokoláda a červené víno idú ruka v ruke. Doteraz sme museli urobiť dva nákupy, kedy sa chystá túžba po zdravých srdciach, ale Aldiho vianočný adventný kalendár v roku 2017 otvoril naše oči k novej možnosti – čokoládové víno.

Rubis, vinárska spoločnosť so sídlom v Spojenom kráľovstve, predáva konečné dezertné víno a je to prekvapivo cenovo dostupné. Okrem toho, že ste súčasťou tohtoročného nepríjemného adventného kalendára, môžete nájsť víno online v The Drink Shop alebo Whisky Exchange za približne 15 dolárov.

obraz
Whisky Exchange

Nanešťastie, keďže sa dodáva z Veľkej Británie, pridané náklady na dopravu môžu byť dosť strmé (menej ako 40 dolárov od The Whisky Exchange). O to viac dôvod kúpiť vo veľkom, nie? Alebo urobte priateľa v Londýne, ktorý vám môže priniesť cez rybníček.

Samotné víno je španielska červená vyrobená z hrozna Tempranillo a “sametová, hladká tmavá čokoláda” podľa Rubisovej webovej stránky. Má tiež náznaky čerešne, červeného ovocia a sušeného figu.

Dezertné víno sa môže podávať pri izbovej teplote alebo v ľade, v závislosti od toho, ako sa vám páči vino. Ak máte naozaj pocit, dezert hry, môžete tiež naliať to cez zmrzlinu alebo jesť to s viac čokolády.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Rubis a mince koláče! Aká ideálna kombinácia na Vianočný deň �� #rubis #chocolatewine #christmas #indulgence

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Rubis Chocolate Wine (@rubischocolatewine)

Aldiho vínový adventný kalendár, ktorý je dodávaný s 24 mini fľaškami červeného, ​​bieleho, ružového a šumivého vína (plus čokoládové víno), bude dostupný online od 1. novembra. Ak nie ste veľký víno, netrápte sa , je tu dobrá šanca, že tu pre vás existuje iný pochmúrny adventný kalendár.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.