Olivové záhradné olivové záhradné tyčinky dostali len jeden vylepšený upgrade. Reťaz si práve pridal novú položku na obedové menu a ak ste typ človeka, ktorý verí, že syr a chlieb sú najlepšie potravinové skupiny, budete si chcieť sedieť pred prečítaním ďalšieho slova.

Toto je Meatball Pizza Bowl a je to čistá porno jedla.

obraz

Samantha Netkin

Je vyrobený z cesta z pizze, ale chutí rovnako ako olivový záhradný tortu vďaka rovnakým bylinám a koreniny na vrchu. Cesto je tvarované do misy na polievku a naplnené tromi druhmi syrov – parmezán, mozzarella a asiago – plus mäsová omáčka a pikantné talianske karbonátky. Existuje príliš veľké množstvo syra, čo je najlepšie možné.

Okrem toho všetkého toho gooeyového syra pripomínala pikantná klobása a mäsová omáčka spaghetti-os. Rovnako ako obľúbené deti, táto misa je určite full-na pohodlie jedlo. Navyše, po tom, čo si trochu uhryznete, môže byť miska na chlieb použitá ako škrabka, čo je samozrejme tá najlepšia časť.

Pizza Bowl je súčasťou nového menu Lunch Duos, ktoré vám ponúka vstup a neobmedzenú polievku alebo šalát s breadsticks, začínajúc od 6,99 USD (cena sa môže líšiť podľa miesta). Tyčinky sú zbytočné, pretože všetko cesto sa už deje, ale aspoň nebudete vyčerpané. Ďalšie ponuky na obedovom menu zahŕňajú chlebové sendviče, klasické cestoviny a kuracie a syrové piadina (ktoré vyzerá ako talianska quesadilla).

Nerobte si starosti – toto jedlo už si zarobilo v permanentnom menu. Zatiaľ čo je to technicky obed, servery Olive Garden hovoria, že je možné ich objednať kedykoľvek počas dňa. Ak hľadáte verziu v domácnosti, vyskúšajte náš Cesnakový chlieb Pizza Dip.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.