Potom, čo som strávil osem hodín priamo v Olive Garden, aby som vyskúšal svoju nekonečnú propagáciu cestovín, mám pocit, že mám dobrý prehľad o ponuke talianskeho reťazca. Bola som vystrašená z množstva kalórií, ktoré som spotreboval ten deň, a tak je to tak úľavou, že OG debutuje o úplne nové, oveľa zdravšie menu, ktoré chutí rovnako zhovievavé ako jeho jadro sadu ťažkých cestovín.

Minulý večer som sa prvýkrát pozrel na to, čo reštaurácia nazýva menu “Chuti v stredomorí” (pozrite sa na akcie za zákulisím Instagramu!). Na ňom je sedem jedál, ktoré musíte ihneď vyskúšať, vrátane výdatného škrabka na krevety – druhého najpredávanejšieho taniera značky a ľahšieho na klasický kurací parmezán.

Všetko na tomto doklade je pod 600 kalórií, čo je dosť divoké vzhľadom na to, že získate dve kuracie prsia na plechoch piccata a margherita. Tu je bližší pohľad na každú z entrées:

Krevety škorpión (500 kalórií)

Táto iterácia nie je naložená s ťažkou smotanou, ale namiesto toho sa ošúpaná v olivovom oleji, hodí sa so špargľou, paradajkami a anjelskými vlasovými cestovinami. Je to sen cesnaku.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Kuracie Margherita (590 kalórií)

Pár grilovaných kuracie prsia obložené čerstvými paradajkami, syrom mozzarellou, bazalkovým pestem a omáčkou z citrónu a cesnaku na extra zips. Strana bravčovitých plátkov cukrovej trstiny spŕchla v chrumkavých strúhankách je taky pekná bomba.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Linguine di Mare (570 kalórií)

Krevety a slávky sa upečia domácou Pomodoro omáčkou predtým, než sa dostanú hodené celozrnným linguinom. Uistite sa, že máte rukoväť na ruky, aby ste nasiakli extra omáčku. Žiadna kvapka by nemala byť zbytočná.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Bylinkový grilovaný losos (460 kalórií)

Pravdepodobne najdôležitejšia ponuka v ponuke v ponuke je tento grilovaný s kožou, takže je extra vlhký. (Je to odobraté pred podávaním.) Cesnakovo-bylinkové maslo a strana dusenej brokolice ju dopĺňajú nesmierne. A takisto ponúka nová biela vináreň v reštaurácii Clos du Bois Chardonnay.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Kuracie Piccata (500 kalórií)

Dve kuracie prsia sú obložené citrónovo-cesnakovou maslovou omáčkou a potom vrstvené paradajkami a kapary sušenými na slnku. Výsledkom je mierne slaná, úplne návyková večera, ktorá je tiež podávaná s dekadentnou parmezánovou kukuricou.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Grilované kuracie parmigiana (540 kalórií)

Namiesto bičovania a vyprážania týchto detí sú grilované a pokryté marinárskou omáčkou, rôznymi talianskymi syrmi a len dostatok strúhanky, ktoré vám poskytnú takú uspokojivú krízu bez toho, aby ste mali všetko extra tuky a kalórie.

obraz

Rheanna O’Neil Bellomo

Nasledujte Delish na Instagram.