Hovoria, že nie je taká vec, ako je voľný obed, ale Omaha Steaks rozdáva v utorok 1. augusta tak lacné to je takmer zadarmo. A áno, vrátane jeho slávnych steakov.

Je súčasťou snahy spoločnosti presadzovať svoje nové 15-minútové Skillet jedlá, ktoré začnú tento deň. Každý z nich každodenne živí dve až tri osoby a ide približne o 20 dolárov. Avšak ak prejdete na najbližší obchod Omaha Steak dňa 1. augusta (najbližší nájdete použitím tento odkaz), môžete získať skilletovú jedlo len za 1 dolár. A aj keď je povolené len jedno na osobu, Halloweenové kostýmy sa začínajú objavovať na regále obchodov, takže prichádzať s prestrojením by nemalo byť príliš ťažké. Len vravím.

Rozsah ponuky je rôznorodý, s možnosťami ako talianske kurča Piccata, asijský paprikový steak, Steak au Poivre, marocké hovädzie mäso, kurací šalát Tempura a indické kuracie kari.

Talianske kuracie piccata

obraz

Omaha steaky

Vďaka omáčke citrónovej piccata, hubám portabellini a cestovinám Mafalda je táto jedla skvelá pre každú rodinu, ktorá sa snažila uľahčiť svojim deťom snažiť sa o zeleninu.

Asian Pepper Steak

obraz

Omaha steaky

Steak steakovaný v panvici naplnenej na okraji papriky, pokrytý sladkou a slanou čínskou omáčkou, všetko slúžilo cez posteľ ryže? Dobre, podpíš ma.

Steak au Poivre

obraz
Omaha steaky

Tento steak je vypestovaný v doslovnom francúzskom brandy a podávaný na zemiakoch. Faaaancy.

Marocké hovädzie mäso

obraz

Omaha steaky

toto jedlo ryby marockého štýlu harissa omáčkou (ktorá je zvyčajne korenistá) a sladké zemiaky, všetko cez dusené couscous.

Tempura oranžové kurča

obraz

Omaha steaky

Ľahko vyprážané kurča napustené v citrusovej omáčke vás bude chcieť vyčistiť vaše obľúbené miesto.

Indický kuracie kari

obraz

Omaha steaky

Kuracie kari je poctou indickým príchutiam, ako je citrónová tráva, kardamom a kokosové mlieko. Pikantná miska sa podáva cez ryžu.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.