Panera Bread začína dodávať

Panera Bread sa od svojho vzniku v 80. rokoch rýchlo stal obľúbeným kultom. Kombinácia neurčito zdravých šalátov a polievok s šialene návykovými chlebovými misami a tvorivými sendviči sa reštaurácia zdvihla zo svojich skromných koreňov v St. Louis do známeho národného reťazca. A teraz sa spoločnosť chystá urobiť svoje menu oveľa lepšie – sprístupnením na doručenie.

Podľa predstaviteľa značky Panera začala na začiatku roka 2016 tichý test dodávky na vybraných miestach. V súčasnosti ponúka 15% miest v reťazci dodávku. Do konca roka 2017 však spoločnosť plánuje rozšíriť dodávku na 40 percent svojich základov. Neexistuje ešte len slovo, na ktorých miestach alebo oblastiach krajiny bude mať to šťastie, ale zostaňte naladení, keď sa od spoločnosti priamo aktualizujeme.

brokolica Cheddar Soup Vertical

Chelsea Lupkin

To znamená, že veľmi skoro by ste mohli dostať vašu obľúbenú brokolicu-čedarovú polievku spadajúcu priamo na vaše dvere. S chlebovou miskou a čokoládovými čipmi na boku, samozrejme. Tu je návod, ako systém funguje: Umiestnite objednávku pomocou aplikácie Panera alebo použite webovú stránku spoločnosti, aby ste skontrolovali stránku s dodaním spoločnosti Panera a zistite, či niektoré miesta v okolí vám ponúkajú službu odchodu.

Nasledujte Delish na Instagram.