Všetci sme mali tú chuť na rýchle občerstvenie neskoro večer – ale túžba jedného páru zašla príliš ďaleko na McDonald’s v meste Morriston, v meste Swansea v Anglicku, a sudca ich odsúdil za ich “zvíťazivú chuť”.

Podľa zrkadla bola 28-ročná Lisa Grayová zachytená začiatkom mája v sexuálnom konaní na jej priateľa, Rhysu Higginsovi, 24, o 4:30. Pozorovatelia videli páru, ktorý vystupoval, a keď sa scéna dostala intenzívnejšie, svedčila so svojím nohami, keď vykĺzla bočné okno vodiča. Celý 20-minútový incident bol zachytený kamerami McDonald’s a kamerami mobilných telefónov.

Pár sa zastavil u McDonalds po pite. Podľa súdnych správ obe strany nariadili od cesty, ale čakali na okne na ich jedlo (reštaurácia tvrdí, že je problém s grilom). Ľudia na scéne uviedli, že po tom, čo Grey začal pípať a kričať na personál, Higgins začal ju žobrať, aby vykonal sexuálny čin na neho, keď čakali. Prokurátor vysvetlil, že “pán Higgins sa postavil na ňu a vykonal (sexový čin) na ňom.” Pozorovatelia tiež tvrdili, že dvaja sa zdali ťažko opitý.

Polícia bola vyzvaná na scénu a Gray (vodič) dostal dychtivý test – ale prišla pod zákonnú hranicu. Boli vzatí do väzby a Gray bol obvinený z mrzkého, obscénneho a nechutného charakteru na verejnom mieste.

Gray, matka jedného, ​​bola nedávno prinútená k jej odsúdeniu – a sudca mal kruté slová. “Vaša zvíťazivá chuť viedla k dvom z vás, že ste stratili akýkoľvek dôstojný podiel a sebavedomie,” povedal sudca Paul Thomas QC. “Dvaja ste sa obrátili sami a vaše auto do ľudskej zoo.”

Dvaja z nich, obaja z Swansea, dostali štyri mesiace väzenia, ale pozastavili 12 mesiacov a nariadili zaplatiť zhruba 2000 dolárov za pokuty a za právne poplatky. Gray bol prepustený do štyroch mesiacov, aby zostal vo vnútri od 21:00 do 7:00 a Higgins bol poslaný na rehabilitačný kurz.

H / T: Zrkadlo