Milovníci Seltzer, máte novú skúšku. PepsiCo minulý týždeň oficiálne spustil svoju vlastnú šumivú vodnú linku a pestré plechovky robia pocit, že jar prichádza čoskoro.

Nová línia PepsiCo, bublina, začína tento mesiac s ôsmimi ovocnými chuťami, vrátane grapefruitu, limetky, manga a čerešní. Každá plechovka môže mať na popovej kariére drzý pozdrav, napríklad “hiii” alebo “haayy”, rovnako ako posvätné hlásenie o tom, ako sa mi páči “Mám pocit, že môžem byť otvorený okolo u”. Majú tiež sortiment úsmevov vyzdobených perami, kustami a jazykmi. Miléniá, tieto návrhy sú pre vás jasne.

Rovnako ako jej konkurenti, bublina má nulové kalórie a žiadne umelé príchute alebo sladidlá. Budú k dispozícii v predajniach po celom svete tento mesiac a prichádzajú v plechovkách s objemom 12 uncí (predávajú sa v ôsmich baleniach alebo v 12 baleniach) a 20-ounové jednodielne fľaše.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

0 kalórií. 0 sladidiel. 7394,62 bubliny. približne. zavedenie novej bublinovej šumivé vody v 8 príchutiach.

Príspevok zdieľaný bubly (@bublywater)

Vzhľadom na popularitu La Croix a ostatných šumivých a zdravých nápojov v posledných rokoch bolo len otázkou času, kým PepsiCo uviazol svoj klobúk v prstenci so šumivou vodou. Vlani spoločnosť PepsiCo spustila LIFEWTR, prémiovú fľaškovú vodu, ktorá pochádza z krásne navrhnutých fliaš, a oznámila svoj cieľ, aby dve tretiny svojich globálnych nápojov obsahovalo 100 kalórií alebo menej z pridanej cukrovej triedy na 12 uncí, ktoré slúžia do roku 2025. Bubly drinks , vyrobené zo sýtenej vody, ovocné príchute a iné prírodné arómy, patria do tejto kategórie.

Zatiaľ čo plechovky budú v obchodoch 26. februára, bublina uskutoční svoj oficiálny televízny debut počas vysielania Oscaru 4. marca.

“Je to vzrušujúci prírastok do nášho portfólia PepsiCo, preto sme zaviazali urobiť z bubliny jeden z našich najvýznamnejších predstavení produktov a predstaviť novú značku vo svete počas akadémie,” povedal viceprezident vodného portfólia spoločnosti PepsiCo Povedal Todd Kaplan v tlačovej správe.

Spustenie PepsiCo sa uskutoční v októbri minulého októbra, keď spoločnosť Coca-Cola získala značku Mexickej šumivé vody Topo Chico. Coca-Cola tiež ponúka Dasani Sparkling Waters a SmartWater Sparkling Water. Medzi týmito produktmi, Target a Trader Joe vlastné šumivé vodné línie, Polar, a La Croix, milovníci seltzer nemajú žiadny nedostatok chutí vybrať z týchto dní.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.