obraz

pepsi

UPDATE: 11. mája 2017 o 12:03 hod.

Stalo sa. Naše obavy boli potvrdené. Podľa tlačovej správy spoločnosti PepsiCo sa sóda so škoricou bude v skutočnosti uvoľňovať celonárodne prostredníctvom obidvoch fliaš a plechoviek – okrem tejto pekelnej chuti Slurpee na 7-Eleven.

Môžete ich nájsť v 12 baleniach 20-ouncových fliaš a 12-uncí plechoviek a v samostatných súpravách, kde sa produkty Pepsi predávajú do konca júna. Spoločnosť sa pokúša vyriešiť to ako “najhorúcejší nápoj v lete”, ale budeme pokračovať a súhlasíme s tým,.

ORIGINÁLNY POST: 10. mája 2017 o 2:10 hod.

obraz

instagram / @tim_fizz

Po páde a spálení s jeho Kendall Jenner reklama, Pepsi Zdá sa, že sa pokúša red-horké comeback. Sóda obrie práve spustila novú chuť Slurpee, ktorá je vstrekovaná ohnivou príchuťou škorice na 7-Eleven.

Nazýva sa to Pepsi Fire a je to zjavne limitovaná edícia, ktorá je k dispozícii iba na vybraných miestach obchodného domu, správy The Street.

Existuje už veľa bláznivých príchutí Pepsi po celom svete, ale táto zmes škorice je sotva niečo, o čo sme požiadali. Recenzie na sociálnych médiách nazývajú Slurpee “gross” a “#toolit” a dokonca mu dávajú “štyri palce nadol”.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Gross. #toolit #pepsifire

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Susan (@kingvidiot)

Ak ste fanúšikom Fireballu, potom budete pravdepodobne chcieť tento škoricový materiál vrátiť celý deň každý deň. Už existujú návrhy na zmiešanie ľadového nápoja so škoricovou whisky. “Nehovorím, že Fireball bude s tým skvelý … Ale tiež nehovorím, že to nebude ��,” napísal Instagrammer za Powered Ice Cream.

Ale pre tých z nás, ktorí nenávidia túto umelú príchuť Red Hot Tamale, je to naša najhoršia nočná mora. Rovnako ako vážne. Kto umiestni škoricu do kolky a potom povie Hej, viete, čo by to urobilo ešte lepšie? Zmrazenie! “ Masochisti, to je kto.

Napriek tomu, že hovorca spoločnosti Pepsi povedal The Street, že Pepsi Fire nebudú k dispozícii v plechovkách, fotografie zverejnené na Twitteri a Facebooku naznačujú inak.

Drahý Bože, toto je v podstate sirupovité stelesnenie “To je jemné” mem. Niekto nás zachráni.

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.