Existuje nekonečné možnosti s plechovkou sušienok Pillsbury – jesť ich priamo z rúry, vyrobiť karamelové jablkové bomby, pizza uzávery alebo sušienky a pečené pečivo (a potom ma pozvať, prosím). Pillsbury otvorila dvere úplne novým možnostiam kreativity a la sušenky s novou Sweet Hawaiian príchuťou.

Po prvýkrát za štyri roky Pillsbury ponúka sušienky Sweet Hawaiian Crescent Rolls a Flaky Layers Biscuits. Ak ste niekedy mali Hawaiian Sweet Rolls, len si predstavte, akú úžasnú, že mierne sladká chuť bude vo vločkovom, teplom sušienku alebo v srsti…

obraz

Pillsbury

obraz

Pillsbury

Podľa Pillsbury prináša “havajské ostrovčeky chuťové vnímanie” “zábavné a chutné zvratky” značky “vždy teplého repertoáru z rúry”. Nová chuť má sladkú havajskú chuť a “znalosť” Pillsbury Crescent Rolls a sušienok, čo je kombinácia značky, ktorá je presvedčivá aj pre deti aj rodičov. (A mladí dospelí! To je to, čo som?)

Nový Sweet Hawaiian Crescent Rolls by bol pravdepodobne taký dobrý v našej Crescent Breakfast Bites, francúzskych Dip Bites (sladké nasycené vibrácie!), Alebo v šunkách a syroch. Mám pocit, že budú hit stranou.