Papa John a NFL práve ukončili oficiálne partnerstvo a to znamená, že futbalová liga potrebuje novú oficiálnu pizzu. Urobte to potrebné. Pizza Hut sa vrhol, aby vyplnil túto prázdnu, informovala ESPN.

Pizza Hut potvrdil novinky na Twitteru s novou reklamou, ktorá vyhlásila, že sú “oficiálnym sponzorom pizze NFL”.

Podrobili nové partnerstvo vo vyhlásení v stredu. Viacročné partnerstvo sa začne počas návrhu NFL v roku 2018, ktorý sa nachádza v blízkosti sídla spoločnosti v severnom Dallase. Partnerstvo, ktoré dáva spoločnosti exkluzívne marketingové príležitosti, zahŕňa aj všetky logá 32 tímov NFL a Pizza Hut bude pracovať s NFL aj na menších miestnych obchodoch. Nová dohoda sa objaví na obaloch a produktoch Pizza Hut, jej vernostnom programe a novom posune do piva. Zdroj povedal CNN Money, že táto dohoda stojí viac ako dohoda s pápežom Johnom.

“NFL a pizza sa odvolávajú na rovnakú demografickú situáciu, čo je všetko,” povedal pre ESPN Renie Anderson, senior viceprezident pre partnerstvo a sponzoring NFL. “Fanúšikovia sledujú našu hru a robia ju okolo boxu na pizzu, a preto je to jedna z najdôležitejších kategórií športového sponzorstva.”

Pizza Hut je najväčší reťazec pizze v Spojených štátoch s viac ako dvojnásobným počtom obchodov, ktoré má Papa John. Minulý rok zakladateľ spoločnosti Papa John Schnatter obviňoval nízky predaj spoločnosti na hráčov NFL, ktorí protestovali počas národnej hymny. Spoločnosť poklesla, ospravedlnil sa za svoje pripomienky a neskôr opustil svoju pozíciu generálneho riaditeľa. Nebolo jasné, či jeho komentáre viedli k jeho odchodu z Papa Johnovho – alebo k ukončeniu ich sponzorskej dohody s NFL. Papa John bude stále inzerovať so špecifickými miestnymi tímami NFL.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.