Zo všetkých reťazí pizze Pizza Hut pravdepodobne v priebehu rokov vytiahol najviac kúskov. Z okolitých koláčikov s ošípanými v prikrývke vytvorte trojvrstvovú hruď plnú pizze, tyčiniek a obrovských koláčov. Samozrejme zakaždým, keď značka oznamuje novú vypchatú kôru, fanúšikovia sa kŕmia do reštaurácií, aby si to vyskúšali. A tentoraz očakávame, že uvidíme linky dverí, pretože Pizza Hut dal najobľúbenejšie občerstvenie v neskorých noci spolu s najnovšou verziou: grilovaná syrová plnená kôra.

Na začiatku pondelka 19. septembra je kôra na tomto “za zaťažená gooey cheddar a syrom mozzarella, potom obložená strúhankami a maslom pre tento chrumkavý chrumkavý, bohatý grilovaný syr zážitok.

Podľa tlačovej správy môže byť nová položka ponuky dokončená s akýmkoľvek výplňou značky Pizza Hut a nastaví vás iba 12,99 dolárov na jednu veľkú zvrchu. Môžete si ho objednať aj na večeru, na vykonávanie alebo na objednanie online. Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne slovo o tom, ako dlho bude toto dieťa k dispozícii, takže možno budete chcieť zmeniť svoje večere plány skôr ako neskôr.

Nasledujte Delish na Instagram.