AKTUALIZOVANÝ POST: 11. decembra 2017 o 12:06 hod. EST

Oreo reprezentant potvrdil, že horúce a korenené škorice sú skutočné a narazia na regály v obchodoch celoštátne 1. januára 2018.

ORIGINÁLNE POST: 5. októbra 2017 o 2:12 hod. EST

Nevyžiadaná jediná ulička je dosť skvelá na hľadanie najnovších príchutí Oreo skôr, než to niekto iný, takže sme si celkom istí, že horúce a korenisté Oreos s príchuťou škorice sa niekedy ocitnú v obchodoch s potravinami.

Podľa názoru The Junk Food Ulička sú tieto škorice sladké krémovo naplnené Oreos “Coming Soon!” a my si predstavíme, že budú chutiť ako Red Hots alebo Hot Tamales, čo by mohlo byť chutné alebo úplne nechutné v závislosti na tom, ako sa cítite o tých cukríkoch. Sme v konflikte.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Už čoskoro! Hot & Spicy Cinnamon Oreo! Obrovské vďaka chlapcom v Wreckless Eating pre lopatky! Pozrite sa na stránku YouTube.com/WrecklessEating �� #thejunkfoodaisle

Príspevok zdieľaný spoločnosťou TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle)

Avšak, The Junk Food Aisle udeľuje YouTuber za kanál Wreckless Eating s nájdením tejto novej chuti a všimli sme si, že na pôvodnom príspevku je preklep. Čokoláda je napísaná na spodku balíčka “Chococlate”, čo nás vedie k názoru, že to môže byť všetko falošný photoshop.

Nanešťastie, spoločnosť Oreo nemohla ani potvrdiť ani poprieť existenciu tejto novej chuti, keď sme sa dostali na pripomienku. Jednoducho odpovieme na Delish.com s týmto tajomným vyhlásením: “Pokiaľ ide o nedávne chuťové povesti, keď máme viac informácií o zdieľaní správ o OREO, “Uistite sa, že ste jedným z prvých, kto to pozná!”

SÚVISIACE VIDEA:

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.