Podľa oficiálneho kalendára Per Kensington Palace, Meghan Markle a princ Harry zostávajú až do svadby nízke. Pár nemá žiadne plánované vzťahy medzi dňom a 19. májom, takže je nepravdepodobné, že verejnosť v niekoľkých týždňoch získa veľa zábavy z týchto dvoch. Medzitým budeme musieť zaneprázdňovať staré klipy Meghana Markleho (a nové fotografie princa Louisa!)..

Inside Edition v nedávnej minulosti odkryla videozáznam Meghan Markle hosťujúcim na štúdiu “Chopped Junior” v roku 2016 a videozáznam dáva rýchly pohľad na jej rozvíjajúcu sa osobnosť – a ako jedla vyrastala. Markle, ktorý sa narodil a vyrastal v Kalifornii, porovnal jednu šéfkuchársku taniere s “čerstvými jedlami z farmy na stôl”, ktorú vyrastala na západnom pobreží.

Markle dal inú konštruktívnu kritiku inému súťažiacemu a nasledoval ho sladkou komplimentou (staví sa, že Kate urobí to isté). “Bohužiaľ, jogurtová omáčka sa nezhoduje so všetkým ostatným, čo sa deje na vašom tanieri,” povedal Meghan. “Ale poviem, že som naozaj rád jedol tvoje jedlo.” Víťaz tejto epizódy sa ubezpečil, že Markle je láskavý vo videu zobrazenom na Inside Edition. “Spomínam si, že som si myslela, Bože, je to pekná,” povedal súťažiaci. “Bola to len skutočne pozitívna osoba, nebola vôbec zastrašujúca alebo desivá.”

Epizóda vysielaná v auguste, niekoľko mesiacov predtým, než sa Harry a Meghan dozvedeli, že začali chodiť. Možno to bolo miesto pre rozprávanie na jednej z ich útulných nocí?!

Pozrite si video nižšie:

Nasledujte Delish na Instagram.