Je ťažké si predstaviť čas, keď Ellen Degeneres nebol domácim menom, ale už dávno predtým, ako sa jej vlastné titule, rozprávaná kniha a povinnosti Oscara, bola len dieťa posadnutá inými komediantmi. “Nikdy som si nemyslela, že budem komik,” povedala Ellen Jerry Seinfeldovej v jej práve vypustenom epizóde Komedianti v autách Získanie kávy. V náhodnom, ale veselom obraze udalostí sa všetko zmenilo pomocou vrecka Burger King.

Na charitatívnej udalosti späť, kedy, jeden z Ellen priateľov ju požiadal, aby “ísť na pódium a byť vtipné.” Ellen predtým nepísala materiál, ale urobila si s Whopperom, hranolkami a mliečnikom. Vieš, najlepší druh komediálnych nástrojov. V kuse, Ellen povedal divákom: “Je mi to ľúto, je to prvýkrát, čo som kedy bol na pódiu a ja som taký nervózny. Nezdal som celý deň a uvedomil som si, že na ceste, tak som sa zastavil Dúfam, že vám to nevadí. “

Potom strávila celú sadu a začala znova rovnakú vetu, zastavila sa na uhryznutie a držala prst “jednu minútu”. “Vieš, ako to ľudia robia,” žartovala Jerrymu. “Rovnako ako prečo začínať veta a potom [gesto jednej minúty]?”

V celej sérii dokončila celý burger a hranolky ako šampión a zabalená: “Je mi to tak ľúto, je to môj čas.” Jasne sa smeje, pretože keď si uvedomila, že by mohla byť skutočne komik, ako povedala Jerry.

Rekvizity pre Burger King za ich najlepší príspevok do sveta, po hranolkách a Wendyovom návrhu. Teraz, keď je tento príbeh vo vesmíre, možno počas jej ďalšieho koncertu Oscar, Ellen objednáva Whoppers pre publikum? Je to vhodné.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, amazon.sk