V Spojenom kráľovstve sa nachádzajú obchodné uličky – od Harryho a Meghanského piva až po krížené M & Ms, máme asi jednu novú verziu, než si rezervujeme lístok do Londýna. Úprimne povedané, toblerone je najnovší zmrzlina bar môže uzatvoril dohodu.

Milovaná švajčiarska čokoláda sa oficiálne premenila na zmrzlinu a prirodzene má rovnaký trojuholníkový tvar. Vyrába sa s čokoládovou a medovou zmrzlinou, ktorá začína s úžasným nádychom a je pokrytá švajčiarskou mliečnou čokoládou. Najdôležitejšie je, že v celom sektore sú krehké medové a mandľové nugátové kúsky.

obraz

S láskavým dovolením Mondelez

Bohužiaľ, nebudú sa v obchodoch s potravinami v USA kedykoľvek predtým objavovať, povedal zástupca spoločnosti Mondelez (vlastník spoločnosti Toblerone). Od konca februára sú k dispozícii v obchodoch s potravinami po celom území Spojeného kráľovstva a budú vás stáť len pár dolárov. Jedna hokejka predáva za 2,50 dolárov (1,80 libier) a tri boxy za 3 doláre.

Bary Toblerone ponúkajú obmedzený čas, čo čestne pridáva k ich odvolaniu. Tiež boli zozbierané z miest ako Libanon a Spojené arabské emiráty, takže si dávajte pozor, ak cestujete. A teraz, keď sa čokoládové tyčinky ľahko nachádzajú v USA, nemusíte byť tiež žiarlivo, že Spojené kráľovstvo dostalo prvé dibs.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Dobrý deň na jar �� @ellychocolate #Toblerone

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Toblerone (@tobleroneglobal) dňa

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.