Rok 2017 bol z mnohých dôvodov ťažkým rokom. V jednom alebo druhom mieste väčšina z nás chcela nič viac, než sa plaziť pod prikrývku s pätou Ben & Jerryho a vyladiť svet von. Hoci musíme dúfať, že rok 2018 bude oveľa menej zaujímavý, ak nie, 7-jedenásť nových dodávok vám môže pomôcť.

Aplikácia 7-Eleven prináša jedinečnú škálu pohodlných jedál, nápojov a každodenných predmetov. “7-ElevenNOW” vám umožňuje objednať Slurpees, nezdravé potraviny, teplé jedlá, medicínu, nabíjače telefónu a alkohol priamo k vašim dverám.

V ponuke sú aj šálky zmrzliny, osobné pizze a náhodné položky ako Chapstick, slúchadlá s ušami a päťhviezdičkové energetické zábery. V podstate, ak bol na vašej univerzite mini-mart, je to pravdepodobne v aplikácii.

obraz

obraz

K dispozícii je aj víno, šampanské a pivo. Keď odhlásite, aplikácia vám nasníma obrázok prednej časti vašej licencie alebo pasu a naskenujte zadné číslo ID a overte si vek. Overenie však trvá menej ako 30 sekúnd.

obraz

Zatiaľ čo sa zdá, že neexistuje minimum (aplikácia mi dovoľuje pozrieť sa s jednou slúpkou v mojom košíku), k celku je pridaný poplatok za dodanie vo výške 4,50 USD. Ak objednávate so skupinou, to však nie je nič. Tiež päť peňazí na sviatočné občerstvenie dodané ku dverám? Stálo to za to.

Práve teraz je táto aplikácia testovaná na 10 7-jedenástich miestach v centre mesta a v susednom Dallase a môže byť stiahnutá z obchodu Apple Store alebo Google Play. Zákazníci môžu mať k dispozícii občerstvenie, teplé jedlá a nápoje kdekoľvek v rámci stopy “7ElevenNOW”, alebo si môžu objednať predpripravené predmety a pripravené na vyzdvihnutie v obchode. Spoločnosť 7-Eleven plánuje v roku 2018 rozšíriť službu na ďalšie lokality v USA.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.