Lobsterfest sa vrátil späť k Red Lobster, čo znamená, že zákazníci a hostia v reštaurácii si môžu na obmedzenú dobu vybrať zo štyroch zbrusu nových lístkov na humry – a to zahŕňa lobster lanýžový mac a syr.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#Lobsterfest je späť s väčšinou homára pokrmy roka. Tak na čo čakáš? Urobme vaše #LobsterfestGoals stane … ako teraz! #redlobster #butterdunk

Príspevok zdieľaný autorom Red Lobster (@ edlobster)

Reťaz pre morské plody spustil Lobsterfest v pondelok, ako súčasť propagácie pre značku, aby sa veci zmenili. Tohtoročná ponuka prináša niekoľko ústrižkovitých jedál, ako je Dueling Lobster Tails, – jedlo, ktoré obsahuje dva chvosty z morského homára, z ktorých jeden je naparovaný čerstvými bylinkami a zeleninou, zatiaľ čo druhý je na grile a na vrchole s krevetami, , pečené papriky a smotanovú omáčku – tilapiu naplnenú homáre a surfový a trávnikový pokrm, ktorý zahŕňa chvost mäsa, ktorý sa slúži podľa výberu zákazníka, grilovaná sviečkovica, New York pásik alebo mignon.

obraz
Čierny homár

Ale jedlo, ktoré sme najviac nadšení, pravdepodobne bude musieť byť Lobster Truffle Mac a Cheese, Maine a langostino homár zmiešaný s cavatappi cestoviny a syrová omáčka smotany lanýžový smotany všetko topped off s panko chleba omrvinky a parmezán. Znie to ako nebeské a môžeme si len predstaviť, že chutí rovnako dobre.

Red Lobster tvrdo pracoval na objavovaní svojho menu už niekoľko mesiacov. Späť v decembri reťazec predstavil dve nové časti do svojho existujúceho menu, ktoré obsahujú výbery ako Loaded Seafood Fries a Pub-Style Fish and Chips.

Špeciálne ponuky Lobsterfest sú údajne k dispozícii na obmedzený čas, hoci konečný termín pre propagáciu ešte nebol oznámený.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.