Ak je jedna celebrita, na ktorú by sme mali odpovedať na všetky veci na juhu, je to Reese Witherspoonová. Z jej “Totes Y’all” Draper James line k jej zobrazenie júna Carter Cash, Tennessee-zdvihnutá herečka a podnikateľka vie jej veci. Je perfektné, aby sa nakoniec vydala so životopisnou knihou zameranou na jej južné korene.

Whisky v šálke: Čo vyrastá na juhu ma naučil o živote, láske a pečení sušienky bude na jeseň v obchode a podľa Reeseho Instagram bude “rozliať čaj na južné bývanie: jedlo, krása, výzdoba, pomenujete to.” To zahŕňa aj zdieľanie jej babičky Dorothea s vyprážaným kuracím receptom, rovnako ako recept na cheddar sušienky a návody na veci, ako ako na horúce valčeky vlasy a najlepší spôsob, ako začať klub kníh.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

AKO MÁME. �� Moja babička Dorothea vytvorila recept NAJLEPŠIE vyprážané kura a ja som tak nadšená, že ju konečne zdielam s vami v mojej budúcej knihe #WhiskeyInATeacup! #NationalFriedChickenDay ������

Príspevok, ktorý zdieľa Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

“Moje jadrové dedičstvo informuje celý môj život a šírenie evanjelia južného života sa stalo nejakým posadnutosťou môjho,” píše Reese na internetovej stránke knihy. “Prinášam juh všade, kam idem s bluegrassom, veľkými sviatočnými slávnosťami a množstvom Dorotheinho vyprážaného kurča.”

Ak chcete túto knihu propagovať, Reese sa tento rok na jeseň pustia do osem-mestskej knižnej turné a jedna konkrétna zastávka bude MAKE. YOUR. DAY.

Posledným mestom na zozname je Waco, Texas, kde Reese bude hovoriť na Chip a Joanna Gaines ‘Magnolia Market. A odkedy Reese povedal, že na každej zastávke bude zvláštny hosť, musíme predpokladať, že Joanna sa na turné objaví. Potrebujeme toto priateľstvo v našich životoch. ��

Spolu s zastávkou v štáte Texas, Reese navštívi tieto mestá tento rok:

 • 17. september – New York, NY, The Town Hall Theatre
 • 18. septembra – Charleston, SC, Gaillard Center
 • 19. september – Charlotte, NC, Divadlo Belk
 • 20. september – Birmingham, AL, Alabama Theater
 • 21. september – Louisville, KY, Whitney Hall
 • 22. septembra – Washington, DC, Hymna
 • 23. september – Nashville, TN, The Schermerhorn Symphony Centre
 • 27. septembra – Waco, TX, trh Magnolia

  Lístky pre každú udalosť sú k dispozícii online a jej nová kniha môže byť vopred objednaná, takže si budete môcť vybrať prvýkrát po jej uvoľnení 18. septembra.


  obraz
  Alexandra Folino

  VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, amazon.ca