Osláviť Národná Hlboká misa pizza deň (áno, je to vec), BJ je reštaurácia spolupracuje s DoorDash rozdať 30.000 voľných mini syr a feferónkami hlboko parabolu pizze vo štvrtok 5. apríla.

Ak chcete získať pre seba, všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť dodanie DoorDash aplikáciu a zadajte promo kód DEEPDISH pri platení za jeden voľný mini syr alebo pizzu hlboké misky pizze, ktoré majú byť dodané do vášho domu v čase medzi 9 hod do 9 hod miestny čas 5. apríla.

“Sme veľmi potešení, že v spolupráci s DoorDash osláviť Národný deep dish pizza deň,” povedal Greg Trojan, generálny riaditeľ spoločnosti BJ Restaurant & Brewhouse, vo svojom vyhlásení. “Dáva nám príležitosť zaobchádzať s našimi vernými fanúšikmi a novými hosťami s jedným z našich najobľúbenejších položiek menu.”

Ak máte prísť o 5. apríla dohodu, DoorDash tiež ponúka bezplatné týždeň dodanie všetkých objednávok, ktoré sú aspoň $ 10 od reštaurácie BJ od 6. apríla do 12. apríla nie je nutné propagačný kód, aby si túto dohodu.

Ak chcete zistiť, či sa v blízkosti vašej reštaurácie nachádza BJ’s Restaurant, navštívte stránku DoorDash.com alebo si stiahnite aplikáciu.

Nasledujte Delish na Instagram.