Poďme si vytvoriť zvláštnosť tohto príbehu hneď za netopierom – taliansky gril Carrabba v Stuarte na Floride ponúkal týždenný “Monkey Mondays”, keď miestny pár priniesol svoje dve domáce opice, aby sa k nim pripojili, keď jedli na terase, Fox News správy. Mám to? Môžete si pochutnať na talianskej kuchyni v spoločnosti opíc. Akoby to nebolo dosť zvláštne, ponuka bola zrušená, pretože jeden z moneky je prstom dieťaťa. Aký je čas byť nažive.

Osemročný chlapec, Jaxson, sa údajne pokúšal chytiť JoJo, opičku, aby hral. JoJo očividne nemal záujem hrať s Jaxsonom – deväťmesačný kapucín mal malý chlapec na ružovom prstom, líška správy.

Na skok odišiel malý rez Jaxsonovej ruky. Bol odvezený do nemocnice, ale uvoľnil, keď lekári vyčistili ranu.

Miami Herald že Joseph Ignelzi (otec Jaxson) požiadal Mary a Richard Van Houten (majitelia JoJa), ak by Jaxson mohol mať JoJo, ktorý sedel na stoličke na stoličke. Bočná poznámka: Chce niekto iný vidieť opice na vysokej stoličke ?! Dobre, aj ja.

Mária a Richard varovali Jozefa, aby bol opatrný, pretože opica bola hyperná. Miami Herald poznamenáva, že Jaxson pet JoJo, a potom sa vrátil a chytil ju, aby sa pokúsil hrať. JoJo sa bojí a prstom Jaxsona.

Podľa Miami Herald, Florida vyšetrovatelia rýb a divokej zveri preskúmali domov dvojice a našli “správne jedlo, vodu, klietky a zábavu” pre JoJo a ďalšie štyri domáce opice: Kalani, Keegan, Elvis a KJ. Mary a Richard boli citovaní za to, že JoJo nemá vakcínu proti besnote (ktorú odvtedy dostala) a za “vlastnenie exotického maznáčika, ktorý niekoho klepal”, podľa hlásateľ.

JoJo a gang budú pravdepodobne chýbať v talianskych pondelkových večerných hodinách, ale podľa Ramony Cookovej, manažérky Carrabby, kde sa incident stalo, sú stále uznávané služobné psy a poníky. Áno, ste to správne prečítali. poníky.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.com