Costco nedávno oznámil, že obľúbený fanúšik – poľský pes – bude odstránený z ponuky jedálneho lístka, aby vytvoril priestor pre zdravšie možnosti. Odpoveď zákazníkov bola snáď negatívnejšia, než očakávala spoločnosť. Rovnako ako naozaj negatívny. Ľudia uskutočnili rozhovor na stránkach Twitter (ako vždy) so súborom #SaveThePolishDog a vyjadrili svoje sklamanie a úplne pobúrenie. Niektorí sa vyhrážali, že podniknú inde, napríklad Sam’s Club. Takže sa Sam rozhodol byť hrdinom a #SaveThePolishDog. Od 23. júla budú k dispozícii poľské psy vo všetkých kaviarňach Sam’s Club. Chvála BEef.

Môžete dostať jeden z štvrťročnej libry psov (podávané na dusenom hrnci) za 99 centov. Podľa vyhlásenia spoločnosti Sam sa asi 200 klubových kaviarní v spoločnosti Sam ponúka poľskému psovi, ale občerstvenie sa pridáva do každej lokality “takže ľudia na celom svete môžu dostať opravu!” Kaviarne sú otvorené všetkým, takže nemusíte byť členom klubu Sam’s, kde by ste sa tam mohli obesiť.

Používatelia Twitteru tlieskali Samovi, že zachránil poľského psa.

obraz

Sam’s Club Twitter

obraz

Sam’s Club Twitter

obraz

Sam’s Club Twitter

Will Costco urobí ďalší krok? Čo to bude? Budú (po dychu) priviesť poľského psa späť? Bude to len čas, ale som určite zaujatý týmto #PolishDogDrama.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, barnesandnoble.com