20. Kalifornia Veggie Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Broccolini to robí nie patria na pizzu, ale tu je. A za to, že táto pizza je neodpustiteľná.

19. Jamaican Jerk Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Naozaj som šiel s veľkými nádejami na to, že táto pikantná spĺňa sladké za, ale všetko, čo mi zostalo, bolo viac chcieť. Vyžiadal by som si príležitostne viac lepkavej sladkej jamajskej omáčky – a zdvojnásobil by som na tejto slanine.

18. Pizzový syr

obraz

Chelsea Lupkin

Pizza sýra je vždy pre vás. Je to základné a je to základné, ale nezaslúži byť na tomto zozname vyššie. Vždy sa vrátite k tejto pizzii, ale to z toho neznamená to najlepšie.

17. Pepperoni Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

To isté platí pre pepperoni pizza. Je to spoľahlivé, je to lojálne, nikdy vás nedovolí – rovnako ako Tom Hanks v doslova každom filme, aký kedy urobil. Ale nemáte vždy náladu Odhodiť alebo Forrest Gump.

16. Práca Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Je tu veľa vecí: pikantná talianska klobása, pepperoni, huby, červená cibuľa, zelená paprika, olivy. Keď pizza má toľko odvážnych chutí, je ťažké nechať len jeden lesk.

15. Krevety Scampi Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Zúfalo som to chcela zaradiť vyššie, ale nemôžem vám klamať: chcel som viac kreviet! PS: Snažil som sa to na karfiolovej kôre, ktorá je tak chrumkavá, že by si ani neuvedomila, že je vyrobená zo zeleniny.

Krevety z citróna sú perfektným kombináciou sladkých, ale čerstvých chutí, ale mozz a parmský syr ho robia tak bohatým, že ste sotva mohli dokončiť dve plátky pred vytiahnutím.

14. Thajská kuracia pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Bol to fanúšik obľúbený v neformálnom prieskume Instagram, ale ja by som nemusel súhlasiť. Jednoducho povedané: Arašidová omáčka je trochu nezvyčajná na pizze. Všetko som pre bláznivé chute a ohýbanie pravidiel pizze, ale to bolo trochu príliš z mojej komfortnej zóny.

13. Margherita Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

V tomto svete je veľa Margherita pizz a CPK je skvelá. Môžete ochutnať čerstvé mozzarella a bazalka – a čerstvé vážne záležitosti, pokiaľ ide o pizza Margherita.

12. Divoká huba pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Na tejto pizze sú štyri huby – oholené Cremini, Shiitake, Portobello a biela – a všetci si zaslúžia zlaté medaily. Určite budete musieť zdieľať túto vec, pretože je to docela sakra bohaté.

11. Huba Pepperoni klobása

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Toto je zdokonalená verzia The Works Pizza: Neexistujú žiadne cibule, olivy ani papriky, ktoré by zlikvidovali vaše chuťové poháriky. Niekedy jednoduchšie je lepšie.

10. Pečený artyčok + špenát

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Ak máte radi špenát a artyčok, ponorte sa nad tým, pretože tam je doslova vrstva zmieneného ponoru na tejto pizze. Len mi verte v túto.

9. Havajská pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Než si vezmete telefón a vyrazíte z okna, počujte ma. Ako niekto, kto žil na Havaji už osem rokov a nikdy tam nemal havajskú pizzu, aj ja som bol skeptický. Ale jablko na tejto pizze je nakrájané na tenké plátky ako prosciutto a je to dokonalá rovnováha ananásu. Bolo to slané a sladké, a nemal som ľútosť, že som sa vrátil niekoľko sekúnd.

8. Kuracie kuracie kuracie

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Medzi omáčkou adobo, cilantro, poblanos a praženou kukuricou nie je možné vymenovať najlepšiu časť tejto pizze. Ale ak ja musel, to by bola perfektná chrumkavá zmrzlina. To ma vážne priviedlo k otázke mojej lásky k ranči.

7. Pečené cesnakové kurča

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Túto pizzu ucítite skôr, než sa dostane do vášho stola vďaka pečenému cesnaku. Tento koláč chutí ako pohodlie najlepším spôsobom; je to doslova ako pizza vám dáva objatie. Navyše, nikdy nemôžete pokaziť karamelizovanú cibuľu.

6. Tostada Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Pizza Tostada bola doslova vyrobená pre krehkú tenkú kôru CPK. TBH, tenká kôra je lepšia ako tvrdá taco škrupina. Niekedy sa môžu divoké chuťové príchutky strašne zúriť, ale vrstvy fazule, syra, hlávkového šalátu a ranča majú taký zmysel. (Pro tip: vezmite dve plátky tostády pizzy a zložte ich, toppings side in a potom ponorte do salsy. Nebudete sklamaní.)

5. Sicílska pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Sicílska pizza je teplejšia, chladnejšia verzia Pizza s klobásou a hubami Pepperoni. Má tri mäsá, ktoré dokonale spolupracujú: talianska klobása, pikantná šunka Capicola a saláma. Najlepšie to s mozzarellou a parmezánom, plus pikantná marinara, a vy ste prakticky na Sicílii.

4. Päť syrov + čerstvá paradajková pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Viem, čo si myslíte: Prečo TF je táto základná pizza takmer na prvom mieste? Poviem vám prečo. Pretože nemá štandardné štyri, ale päť syrov, ktoré fungujú v harmónii. (Možno to bolo to, čo si Pátá Harmónia pomenovala?) Ak máte radi klasickú syrovú pizzu, musíte do svojho života priniesť päť syrov + čerstvej paradajkovej pizze, STAT.

3. Pôvodná BBQ kuracia pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Hľa, pizza, ktorá začala všetko pre CPK: The OG BBQ Chicken Pizza. Ak ste niekedy vstúpili do CPK, viete o tejto kráse. Je to neočakávané, je to nepríjemné a je to kultové. Niektorí môžu povedať, že to je BBQ omáčka, ktorá robí to tak návykové, ale deklarujem, že je to údený gouda. Koľkokrát ste mali goudu na pizze? Je to dôvod, prečo je fanúšikom obľúbený už od roku 1985.

2. Kalifornia klub Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Keby bola Cheeseburger Pizza stále v ponuke, bolo by to číslo druhej – ale je to prerušené, a toto mayo-topped za je slušným náhradníkom. To je pravda: Majonéza na pizzu je úžasná a dokonca môže byť lepšia ako rančová alebo modrá omáčka. Nemusíte sa ani pokúsiť @ me na tomto. Údená slanina, avokádo, grilované kuracie mäso, rukola, paradajky a Mayo citrónová paprika robia túto pizzu pravým klenotom.

1. Carne Asada Pizza

obraz

Kalifornia Pizza Kuchyňa

Najlepším miestom, skôr nečakaným, je Carne Asada Pizza. Nemohol som predpovedať, že by to bola pizza, o ktorej by som snívala už šesť nocí za sebou, ale to bolo. Marinovaný steak je taký jemný, koriandro pesto a opekané poblano sú čerstvejšie ako čokoľvek, čo ste dali do tváre, a mozzarella a Monterey Jack sú * šéfkuchársky bozk * dokonalosť. Kombinácia chuti je taká dokonalá a jedinečná, budete ho chcieť zakúpiť vždy.