Sonic práve zlomil internet svojimi nedávnymi novinkami “hell yeah, you can buy turkey turkey now”, ale to, čo možno neviete, spočíva v tom,.

V nedávnom prehľade menu Sonic VP pre produktovú inováciu a vývoj Scott Uehlein povedal Delishu, že jedným z kľúčových spôsobov, ako zničiť menu, je využiť sirup , čo umožňuje výrobu nálevu.

Uehlein a jeho tím si uvedomili, že ľudia žiadajú niekoľko čerpadiel napecínového sirupu, aby sa pridali k iným sladkým voľbám, ako je čerešňová limeáda. “Tekutý tekutý džús by mohol ísť do čokoľvek – čokoľvek, čo je nápoj, čokoľvek, čo je zmrzlina, mohlo by sa to rozstrekovať na hranolky, čokoľvek,” povedal a dodal: “Môžete s tým robiť čokoľvek, nie že vy by som.”

Po stlačení znova zopakoval, že môžete v ponuke umiestniť tento sirup na A-N-Y-T-H-I-N-G – stačí vás požiadať. Vanilková chvenie? Zvážte to nakladané. Konečné mäso a syrové raňajky burrito? Pickle �� to �� hovno. Jeden milión šarží kolies a mozz tyčiniek? Nakladaný, bez problémov. Inými slovami, sonicový uhorkový sirup je “úplne neohrozený,” povedal Uehlein.

TY VIEŠ, ČO MÁŠ ​​ROBIŤ.

obraz
Alexandra Folino

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish: Jedzte ako každodenný víkend, $ 30, indiebound.org