Unicorn a morské panenské pastely môžu v minulom roku dominovať sladkosti, ale leto 2018 je o odvážnejších farbách a chuti. Práve na päty uvoľnenia svojej Walmart exkluzívnej červenej, bielej a modrej zmrzliny, Sour Patch Kids rozpúta úplne novú iteráciu na sladkej cukrovej cukre: ľad pop.

Ak nie je myšlienka mliečnej kyslá chuti, je to vítaná zmena. Majú ovocnú, sladkú základňu s kyslou vírou a prichádzajú vo všetkých piatich klasických príchutiach Sour Patch: pomaranč, citrón, limetka, modrá malina a obľúbený fanúšik Redberry. Sú mliečne a bezlepkové a predávajú sa v 12 baleniach v bežných obchodoch s potravinami. V “klubových” obchodoch, ako Costco a Sam’s Club, môžete ísť HAM s 30-pack. Ako môžete vidieť, včasné reakcie boli veľmi povzbudivé:

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#costco #sourpatchkidspopsicle #sourpathkids #costcolife #shutupandtakemymoney

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Costco Bear (@ thecostcobear) dňa

Chuť by mala byť rovnako intenzívna ako cukrík, keďže to urobil J & J Snack Foods, rovnaká značka za Oreo Churros a Luigiho taliansky ľad.

Ak tri robia trend, tento doklad o tom, že Sour Patch Kids sa chystá prevziať mraziarenské uličky. Popri ľadových lúkach, ktoré narazia na obchody všade, značka taktiež uvedie do prevádzky uvedenú zmrzlinu s citrónovou sorbetovou a vanilkovou zmrzlinou a už bola zmenená ako Dippin ‘Dots flavor (čo je FYI, ktoré si môžete kúpiť od 30-vrecka na webovej stránke Ice Cream Of The Future).

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Už nemôžem čakať na to, aby sme sa do toho dostali. Z firmy Nestle Dreyers Ice Cream Company tu nájdete Sour Patch Kids Red, White and Blue Light Ice Cream a Sorbet. Lemonový sorbet a vanilková zmrzlina s červeným vírusom a modrým Sour Patch Kids Bitz. Táto vec je úžasná. Ak Sour je to, čo hľadáte, je tu. Combo zmrzlina / sorbet funguje skvelo a má chuť citrónu. Blue Bitz sú skutočné kusy sp Kids – väčšina kusov je malá, ale mám niekoľko polovičných dielov. Čo robí toto Sour je Redberry Swirl. Yikes – ak dostaneš lyžicu, zaručujem, že tvoja tvár bude zúrila. To nemusí byť pre každého, ale ak sa vám páči kyslé sladkosti, budete milovať to “Sour a Sweet Get It Before It’s Gone”. �������� Nestlé Dreyers����. Nájdené v WALMART NEXT na SUPERHEROES ICE CREAM #sourpatchkids #sourpatchkidsredwhiteandblue #sourpatchkidsicecream #sourpatchkidssorbet #nestle #dreamersicecream #nestledreyersicecream #redberryswirl #bluesourpatchkidsbitz #kidbitz #yesitssour #junkfood #sourthensweet #sourthensweettreat #getitbeforeitsgone #devosourapproved

Príspevok zdieľaný spoločnosťou JunkFoodMom (@junkfoodmom)

So všetkými týmito možnosťami bude váš najväčší zápas zistiť, kto nahrať vašu šesťčlennú jednorožcovú float na prvú plážovú sezónu. Leto nemôže prísť dosť rýchlo.

Nasledujte Delish na Instagram.