Spomínam si na falošný úsmev, keď som dostala krabicu kriedových cukríkov na Valentína v základnej škole. Chutia ako Tumy! Napriek tomu boli vždy roztomilou valentínskou tradíciou a my sme všetci predpokladali, že vždy budú. Drobné futuristické srdce sú však neisté. Podľa Bostonský globus, Necco, značka, ktorá ich vyrába, mala svoju továreň náhle vypnutú, keď bola predaná inému výrobcovi cukríkov.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Hádzať ho späť do niektorého z našich obľúbených starých škôl #SweetheartsCandies. Aký je váš obľúbený kandizovaný Necco? #tart #necco #sweethearts #love #candy #tbt

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ neccobrands

V máji spoločnosť Necco nakúpila spoločnosť Round Hill Investments LLC počas konkurznej aukcie za 17,3 milióna dolárov za Glóbus. Spoločnosť vo vyhlásení uviedla, že sú “veľmi nadšení na získanie historických značiek spoločnosti Necco” a “byť súčasťou ich národnej obnovy”. Spoločnosť Round Hill sa však rozhodla predať spoločnosť Necco inému výrobcovi cukroviniek a uzavrela operácie v továrni v Massachusetts, keď sa majiteľ sťažoval, že nebol zaplavený v otázkach hygieny.

Round Hill neoznámi identitu nového majiteľa a nie je jasné, či výroba cukríka bude pokračovať alebo nie. Prsty prešli, že najstaršia nepretržite fungujúca cukrárska spoločnosť v krajine (171 rokov!) Môže tento majiteľ nového tajomstva oživiť.


Zobraziť tento príspevok na Instagram

V #WaferWednesday si nevyberáme medzi čokoládou a miešaním … pretože jedzme oboje. ����

Príspevok zdieľaný spoločnosťou @ neccobrands

Pre prípad, že by ste mali lepšie zásobovať svoje kriedové oplátky, srdce a cukríky, kým môžete.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org