Vydajte sa s tisícročnou ružovou a purpurovou farbou, hovorí Starbucks (a módny týždeň). Zatiaľ čo kávový gigant už vydal dva nové letné Frappuccinos – Ultra karamel a Triple Mocha – pochoduje s tretím a nový zmrazený bev je rovnako farebný, ako chcete mať letnú zmes. Samolepky pre spektrum ROYGBIV budú rýchlo zrejmé, ale magenta Starbs skutočne znamená červené.

Podobne ako prvé dva prírastky, Serious Strawberry Frappuccino je reimagining starého nápoja: Zosilňuje jahody a Creme frapp s vrstvami jahodového ovocia a vanilky so šľahačkou. Základňa je vyrobená z ľadu, mlieka a jahodovej infúznej zmesi, takže v nej nie je žiadna káva (alebo kofeín).

obraz

Starbucks

Vážna strawberry je trvalým doplnkom k ponuke Starbucks a pridáva sa aj nová príchuť Sous Vide Egg Bite. Ak ste ešte neskúšali Bacon a Gruyere alebo Egg White a Red Pepper kousnuti ešte, sú to v podstate hra na šálky muffin cínové vajcia, ktoré sú po celej Pinterest, a robia pekné plnenie raňajky na cestách. Nová chuť má kuracie chorizo, chipotle salsa a kukuricu tortilla.

obraz

Starbucks

Nakoniec v zozname trvalých prídavkov: slané sladké kuchynské drezové dvierka, vyrobené z praclíky, marshmallows, pekanov a čokoládových kúskov. Starbucks sa tento rok v letoch naklonila do pekárskych doplnkov a pridala do ponuky niekoľko mesiacov Frosted Donut Cake Pops (Homer by schválila), Confetti Sugar Cookies a Summer Berry Swirl Croissants.

obraz

Starbucks

Všetky nové letné položky Starbucks budú k dispozícii v obchodoch od úterý 5. júna.

Nasledujte Delish na Instagram.