Späť v januári sa objavili správy, že Starbucks sa zbavil svojho slávneho programu Frappuccino Happy Hour, kde sa v určitom časovom období každý deň popoludní predávalo. Zákazníci to milovali, ale baristas to nenávidel a Starbucks povedal, že pracujú na spôsobe, ako prepracovať šťastný program hodín.

Spoločnosť teraz odhalila, ako plánuje robiť práve to. Vo štvrtok spoločnosť Starbucks oznámila, že rozširuje Happy Hour mimo Frappuccinos – ale bude k dispozícii iba zákazníkom, ktorí dostanú pozvanie. A musíte konať rýchlo, pretože začína tento štvrtok v obchodoch v USA a Kanade.

Šťastná hodina bude zahŕňať aj ponuky ďalších nápojov, ako je espresso a ľadový čaj. Ale nemusí sa to vzťahovať vždy na vás. Ak chcete získať pozvánku, musíte sa zaregistrovať prostredníctvom mobilnej aplikácie Starbucks. Potom vás spoločnosť Starbucks upozorní alebo vám pošle priamo e-mail s informáciou o pripravovaných akciách alebo udalostiach Happy Hour. Zmluvy nebudú prichádzať v pravidelných intervaloch, takže sa držte svojho telefónu blízko a dozviete sa o zľavách. Zostáva sa vidieť presne koľko pozvánok vyjde pre každú Happy Hour.

Najlepšia správa? Šťastná hodina sa zvyšuje až do konca roka, takže sa nemusíte ponáhľať do obchodu počas týždňového obdobia a získať zľavu na opravu kofeínu. Najprv vo štvrtok, ak máte dostatok šťastia na to, aby ste boli pozvaní, je od 15:00 50% z akéhokoľvek espressového nápoja. kým sa váš miestny obchod nezatvorí. Takže ak ste mali zmysel vyskúšať super-kofeínovaný Grande Iced Blonde Quad Caffe Americano, teraz je vaša šanca.

Nasledujte Delish na Instagram.