Starbucks má pádové nápoje na zámku, s navždy známymi PSL a Maple Pecan Latte, ktoré sa tento mesiac zaoberajú našimi časovými líniami. Zatiaľ čo chutné, tieto latte nie sú celkom ako pútavý ako Unicorn Frappe, neónová zmes jari.

Nikdy sa nemusíte obávať, že Starbs neopúšťajú sezónu, aniž by vám dali niečo na gram. Halloweenov najväčší nápoj, Vampire Frappuccino, je oficiálne späť v najmenej štyroch krajinách. Bohužiaľ, krvavý pohľad na liečbu ešte nebol zaznamenaný v USA, ale Spojené kráľovstvo, Singapur, Nórsko a Švédsko to všetko majú v obchodoch, E! Online správy.

V prípade, že potrebujete osviežujúci nápoj, začne nápoj s močovou omáčkou a potom vrstvy mocha frappe s jahodovým pyré na vytvorenie krvného efektu. Väčšina z nich má tiež šľahačku a viac “krvi” na vrchole.

Singapurské obchody ponúkajú v tomto roku dve trochu odlišné verzie: pán a pani Vampire Frappuccino. Pán verzia má čokoládové obilniny navrstvené na vrchole, zatiaľ čo pani má pumpu vanilkového sirupu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Prvýkrát sa pán a pani #VampireFrappuccino prvýkrát objavujú. �� Kliknite na odkaz v bio pre viac informácií.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Starbucks Singapore (@starbuckssg)

Napriek tomu je stále veľa času, aby USA dokázali vyrovnať. V minulom roku miesta American Starbucks priniesli Frappula niekoľko dní pred Halloweenom, ale len niekoľko dní. A pretože ingrediencie sú k dispozícii celoročne, môžete si ich technicky objednať kedykoľvek budete chcieť. Stačí sa pýtať pekne, alebo barista je tesáky môže vyjsť.

SÚVISIACE VIDEA:

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.