Pomaly ale iste, život je trochu ľahšie pre ľudí, ktorí chcú znížiť mliečne výrobky z ich stravy. Po prvé, Halo Top vychádza s veganskými šálkami zmrzliny a teraz Starbucks uľahčuje mať mandľové mlieko Frappuccino na cestách. Uvoľňujú tri nové typy fľaškových nápojov, ktoré môžete získať v miestnom obchode s potravinami.

Podľa tlačovej správy začne Starbucks v máji 2018 predávať mliečne fľaše Frappuccinos, a to ako vanilkovú, tak aj močovú chuť. Ďalším bonusom je, že mandľové mliečne nápoje majú o 35 percent menej kalórií ako mliečne výrobky. Today.com však poznamenáva, že sú označené ako “non-milk”, nie “bez mliečnych výrobkov”, čo znamená, že ľudia s ťažkými mliečnymi alergiami si ich nechcú piť.

Spoločnosť Starbucks v máji pripravuje aj non-mliečne kávové čokolády, ktoré sa vyrábajú z kávy, banánov a mandľového mlieka. Prichádzajú v príchutiach čokolády a vanilkového medu.

Starbucks coffee smoothies

Starbucks

Samozrejme, existovali už spôsoby, akými by ste mohli mať fľašu s mliekom Starbucks. ako sú ich fľaškované studené varenie alebo ľadové kávy. V skutočnosti spoločnosť Starbucks zavádza aj jednorazové fľaše na studenú varenie v sladenej čiernej a vanilke a figu, ktoré obaja vychádzajú z tohto februára. (Rozmanitosť vaniliek a figov v sebe obsahuje smotanu, ale osladená čierna nie.)

Starbucks cold brew

Starbucks

Ale je to po prvýkrát, kedy balené Frappuccino, ktoré je už roky obľúbené a je najdlhšou fľaškovou produkciou od spoločnosti, prichádza v odrode, ktorý nie je mliečne. Je to skvelá správa pre ľudí, ktorí netolerujú laktózu alebo jednoducho nechcú mliečne výrobky, ale stále potrebujú rýchly kofeín (a, poďme byť skutočný, cukor) opraviť ráno.

Nasledujte Delish na Instagram.

Prevezmite aplikáciu Delish.