obraz

Youtube / Hannaford

Cesta cez americký majstrovský diel. Predtým, než začnete otáčať oči, vydajte sa vonku: Mimo prvotriednych sedadiel leteckých spoločností a kufrových sedadiel na športových hrách, kde inak môžete zostať pohodlne uhladený v kabíne pod kontrolou pod klímou, zatiaľ čo niekto dodá vašu osobnú kávu alebo obľúbenú objednávku rýchleho občerstvenia? Mmm hmm, to som si myslela. A tak má zmysel len to, že po príchode jazdných pruhov v kaviarňach McDonald’s a dokonca aj v kaviarňach Amy’s Kitchen-plus, lekárňach a bankách po celej krajine by sa stali nesmierne pohodlné obchodné obchody. (V skutočnosti máme supermarkety ATM pre high-tech.)

Na severovýchode je táto ideálna nákupná skúsenosť (kde ste nikdy nemuseli opustiť miesto vodiča) sa rýchlo stáva realitou. A mohla by poskytnúť služby dodávania potravín od spoločnosti Target a Google seriózny útek za svoje peniaze.

Priekopníkom reťazca supermarketov Hannaford je koncept rýchloobrátkového obchodu jednoducho, ale vhodne pomenovaný Hannaford To Go. Už bolo testované na viac ako dvoch desiatkach lokalít po celej Novej Anglicku a New Yorku. Tu je návod, ako to funguje pre šťastných zákazníkov, ktorí sa dostanú k účasti: Predložte si objednávku on-line včas – s poznámkami rovnako špecifické ako veľkosť vašej cibule na hrúbku vášho mäsiarka rezy na to, ako zrelý chcete vaše avokádo. Akonáhle zasiahnete odoslanie, zamestnanec spoločnosti Hannaford urobí vaše nákupy pre vás, potom vaše položky sú naskenované a balené. Sú načítané do vášho auta v konkrétnom časovom úseku, ktorý si vyberiete, keď budete tiež platiť a vykúpiť akékoľvek kupóny, ktoré by ste mohli mať počas vyzdvihnutia.

obraz

Youtube / Hannaford

V súčasnej dobe neexistuje žiadny poplatok za túto službu, hoci zástupcovia spoločnosti povedali WPTZ News, že sa pohybuje okolo 5 dolárov za objednávku. To je pomerne lacný poplatok s ohľadom na čas, ktorý vám ušetrí, a v porovnaní so silným cenníkom doručenia.

Ak sa táto nová nákupná iniciatíva ukáže ako úspešná, stavíme sa na to, že čoskoro uvidíte svoj miestny obchod s potravinami po vedení spoločnosti a pridávať do svojich zariadení.