Hádajte, kto je späť? Späť? Tentoraz to nie je Shady, chlapi. Je to tvoja druhá 90-tyčová posadnutosť: Rýchlosť. Burger King práve skóroval exkluzívnym partnerstvom s citrusovou sódou a nájdete ho vo všetkých reťazcoch, ktoré majú stroje Coke Freestyle.

Povedzte priateľovi, priateľovi, priateľovi …

Citrusová sóda bola priamym výsledkom preukázania Pepsi versus Coca-Cola. V tom čase mala Pepsi Mountain Dew, takže Coca-Cola vynašla Surge. Jeho “hardcore edge” (marketingové označenie, ktoré sa roztrhlo priamo od súťaže) iba kúpil citrónovo-vápenný nápoj šesť rokov výrobného času, aj keď pred pomalým predajom viedlo k jeho zrušeniu v roku 2003.

Odvtedy sa stalo niekoľko zázrakov: Prekvapenie zažilo opätovné ospravedlnenie kvôli fandomu vyvolanému nostalgiou av roku 2014 Amazon začal nosiť 12 balíčkov len pre členov Prime. V septembri nasledujúceho roka vydala Coca-Cola niekoľko plechoviek sódy v obchode s komfortom pozdĺž východného pobrežia.

Následne bol Surge prepustený do zmrazených nápojových automatov: slúchadlá z burger kráľa v roku 2015, ľad z obchodov Valero Corner v roku 2016, ďalší kŕdeľ z Cinemark v roku 2017.

Ale Surge puristi, nemajú strach: Tentokrát, BK len chce, aby ste popíjali veci v tradičnej forme sódy. Žiadni hamburgeroví partneri neukázali, ako dlho to bude k dispozícii, aj tak, aby ma všetci len nasledovali … na Burger King, stat!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.com