Vyznačte si to: ste vo veľkom sveter, pretože je dokonale chladný, aby ste nosili jednu. Dostanete sa domov z dlhého dňa čohokoľvek a zahustíte sa teplým hrnčekom horúceho kakaa alebo kávy, alebo dokonca aj potrubia horúceho brownie (ak máte najlepšieho spolubývajúceho / priateľa / významného iného EVERu). Jediná vec, ktorá by mohla urobiť takýto scenár nádhernejším? Tekvicové korenie šľahačka na vrchol, že liečbu.

Používateľ značky Instagram markie_devo spozoroval topinku špičkovej korene na celých potravinách. Titulok hovorí: “Whole Foods povedal, že si oblieka ten nadmerne veľký sveter a hlavu nadol, pretože nehrajú hry …”. Na snímke sú zobrazené dve plechovky s tekvicovou špízou šľahanej špízou vedľa plechovky z javorového listu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Beckyyy #gettheuggs (Rip out z popruhu) .. Celá Foods povedal dal, že cez veľké sveter a hlavu dole, pretože nehrajú hry # YASS ����♀️ .. Poličky sú zásobované tekvicovým korením a Javorová šľahačka pozdĺž boku Pumpkin Spice Latte popcorn a zmes kariet Cardamom Snickerdoodles a niekoľko ďalších dobroty, ktoré sa vracajú. Ak to neudelilo vyčerpanie jednoducho nemôžete nič .. Kto je úplne ughhh (blond moment) o tom? ��������♀️���� .. Ďakujem @trevorclane pre flix���� #food #junkfood #macros #seesieats #pumpkinspice #pumpkin #wholefood #macros #nyeats #foodofny #nyc #candy # 365značka #maple #foodgasm #foodie #foodporn #carbs #newfood #brooklyn #cardio #mmm #yum #grabtheoversizesweatherbe

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Markie_devo (@markie_devo)

Nie je prekvapením, že post vyvolal vzrušenie medzi používateľmi, pretože #fall # je #coming, a tekvicové korenie … duh ?! Jeden používateľ komentoval: “To by bolo dobré v káve.” Iný povedal: “Dobre, v živote to určite potrebujem.” Nie sme všetci?!

Markie_devo odpovedal na otázku používateľa o vkuse, keď povedal, že oba šľahané topinky majú veľmi silnú chuť. Spolu s tekvicovými špízami bude k dispozícii vo všetkých obchodoch Whole Foods v septembri podľa zástupcu Whole Foods.

Nuž, drahí čitatelia, ako sezóna dýňového korenia je jasne v plnom prúde, môžete si pozrieť tieto dokonalé-na-jeseň tekvica korenie receptov. Najprv ich odložte s niektorou tekvicovou šľahačkou!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, amazon.com