Ak ste niekedy sledovali epizódu Discovery Channel’s Najsmrteľnejší úlovok, viete, že crabbing nie je ľahká práca. Ale všetko, čo stres a dráma ide na dobrú príčinu – najmä pre tie, ktoré časté Červený homár. Zdá sa, že reštaurácia s morskými plodmi kúpi veľkú časť krabov snehu, ktoré vidíte na prehliadke Casey McManus a Josh Harris..

Red Lobster potvrdil, že veľa položiek na ich ponuke Crabfest používa kraba chytenú na lodiach zobrazených na prehliadke (teraz, že tieto vedomosti sú vo vašej hlave, veľa šťastia sleduje Najsmrteľnejší úlovok bez toho, aby sme mysleli na cheddarské sušienky). Ich vzťah sa začal pred tromi rokmi, povedal Red Lobster a vychádza zo vzájomného záväzku k udržateľnému rybolovu a “morských plodov s normami”.

V sérii videí “Red Lobster spolupracuje s dodávateľmi na Aljaške už mnoho rokov a som veľmi hrdý na kvalitný krab Josh a Casey z Cornelie Marie prinesie na Red Lobster. “

obraz

Čierny homár

Pokiaľ ide o Casey a Josh, pracujú podľa hesla “Existuje len jeden spôsob, ako loviť kraby – to je ťažké.” To znamená dodržiavanie pravidiel týkajúcich sa kvót na rybolov, odhodiť malé kraby a len zber v sezóne, aby sme zabezpečili, že v našich vodách bude veľa vodných krabov po celé generácie, “vysvetľuje Casey.

Red Lobster je letné Crabfest menu je k dispozícii v reštauráciách teraz, a zahŕňa tri rôzne druhy krabov, Crab-Topped Tilapia, krabie Bites, krab Linguini Alfredo, a ďalšie. Crabfest je podpis nápoj, Rogue Wave, dokonca prichádza v Najsmrteľnejší úlovok suvenír mason jar sklo, ktoré si večerníci môžu vziať domov po dokončení jasne modrej margarity. Čo párovanie!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, 30 dolárov, booksamillion.com