Taco Bell nikdy nebol značkou, ktorá by sa vyhla zavádzaniu smiešnych položiek menu. Šťastné produkty ako Crunchwrap Supreme a Doritos Locos Taco sa stali fanúšikmi obľúbených položiek menu v reťazci rýchleho občerstvenia v priebehu času a začiatkom septembra videli zavedenie obmedzenej doby zakázanej misy pomocou čiernej ryže. Značka prináša nový produkt, ktorý je ešte dosť bizarný, aj keď to pravdepodobne ešte nezastaví testovanie.

Podľa Brand Eating, reťazec rýchleho občerstvenia testuje namáčanie burritos – ktoré sú podobné chemichanga v tom, že obsahujú ostrihané hovädzie mäso a syr rolované v tortilly a hlboko vyprážané. Reštaurácie v oblasti Minneapolis sú šťastné morčatá pre túto novú položku. V podstate si môžete myslieť na namáčanie burrito ako kríž medzi burritom a taquito. Nové burritos prichádzajú v súpravách dvoch a môžete si ich zakúpiť za 2,99 dolárov pop popľa výberu “namáčacej omáčky”, t. J. Naso syra, guacamolu alebo kyslej smotany.

Nie sme si úplne istí, prečo je takýto produkt potrebný, ale nie je to, ako by sme povedali nie burrito, ktoré sa ľahko zmestí do jednej ruky a je pravdepodobne o niečo menej chaotický na to, aby jedol.

PODOBNÉ VIDEÁ

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.