Je to sen každého, kto kedy chodil do Ken-Taco Fried Bell (AKA a KFC a Taco Bell kombinovaný): Crunchwrap s vrstvou smaženého kurča v ňom namiesto zemiakového hovädzieho mäsa. Teraz je tento sen realitou – a nemusíte sa snažiť nájsť jednu z tých nepolapiteľných hybridných obchodov, aby ste to dosiahli. Taco Bell prepustil Crunchwrap-esque jedlo známe ako Chickstar.

Ak je toto meno známe, je to preto, že Chickstar nie je pre značku nič nové. Spoločnosť T-Bell v roku 2015 nakrátko predala Chickstars a po tom, čo ľudia prosili a tweeted na návrat, sú to všetko baaaack. S miernym zákrutom. Táto verzia používa nové Naked Chicken Chips – vykostené, sploštené, trojuholníkové kusy smaženého kuracieho mäsa, ktoré majú napodobňovať tortilla čipy – ktoré sú usporiadané v päťuholníkovom tvare a potom sú vrstvené špargľou, šalátom, nakrájanými paradajkami a obradom z ranče avokáda a zabalené v masívnej tortille.

Taco Bell Chickstar

Taco Bell

Technicky to nie je Crunchwrap – tam nie je žiadna chrumkavá tortilla vrstva a hej, oni to neoznámili – ale podobnosť s frisbee-tvarované jedlo je zázračné.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Repost @roland_b “Absolútne milujúci nový #NakedChickenChips a #Chickstar @tacobell / Dúfajme, že budú držať svoje kuracie veci na ich menu tentoraz # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # kuracie #nochos #lunch # starving #food #foodlovers

Príspevok zdieľaný spoločnosťou La (@ la_t_da_dee)

Tiež, na rozdiel od Crunchwrap, to nie je trvalá položka menu. To, rovnako ako Naked Chicken Chips, je k dispozícii len na obmedzený čas, aj keď Taco Bell neoznámila, aké obmedzenie presne je to okno.

Nasledujte Delish na Instagram.