Pri jej 101. narodeníkoch Ruth Parkerová povedala KFVS, že prichádza na rovnakú miestnu Taco Bell v Carbondale v IL asi 18 rokov, pretože vždy považovala za dobré miesto, kde si ráno vychutnávala kávu a noviny , Ona sa tak milovala na mieste, ona a jej priatelia si vzali na svoje všetky narodeninové oslavy tam, vlastné posledné nie je výnimkou.

obraz

KFVS

“Pre mňa boli tak pekné, že som sa odvtedy vrátil,” povedala minulý týždeň na stanici. “Oslavujeme každý narodeniny tu, cítim sa, že je to 101, myslím.”

Scéna z osláv narodenín sa odvysielala v miestnych spravodajstvách vrátane rozhovoru s manažérom Taco Bell Rebecca Gefro, ktorý bol tam prvýkrát, keď Ruth prišiel do obchodu: “Bez ohľadu na to, čo sme, sme všetci poznáme slečnu Ruthu a všetci ju robíme súčasťou nášho života a porozprávame sa s ňou. Len ju milujeme na smrť. “

Aj keď si Gefro vzal čas na to, aby si túto narodeninu užil s “Miss Ruth”, už sa teší na budúci rok. “Budeme ju vidieť na 102-tich budúci rok a budeme to ešte väčšie,” povedala, napriek skutočnosti, že Ruth stále prichádza takmer každý utorok a piatok.

Pokiaľ ide o to, čo Ruth najviac užíva na Taco Bell práve teraz (popri off-menu kávy robia ju zamestnanci)? “Taco hranolky.”

Nemám slov. Mám iba emojis. ��������������������������


obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish cookbook, amazon.com