obraz

Villa Talianska pizza

Ste tak nadšený z vašej lásky k pizze, ktorú chcete po celom vašom nahé telo? No jedna spoločnosť s koláčom očividne chce splniť tento sen.

Pri príležitosti osláv Národného dňa bikín 5. júla spoločnosť Villa Italian Kitchen spolupracovala s potravinárskym špecialistom na uvoľnenie dvojdielneho plavky vyrobeného úplne z pizze. Áno, skutočná pizza.

Vyrobené z domáceho ručne opleteného cesta, syrového mlieka, čerstvého plátku pepperoni a omáčky vyrobenej z kalifornských paradajok, to doslova môže byť najčerstvejším (a najviac nepríjemným) pohľadom na pláž. Jedinečný druh, hrozivé pizza-kini s nízkou úrovňou bude k dispozícii za chladných 10 000 dolárov – iba za jeden deň.

Nosiť praktické PIZZA BIKINI: Realistické Pepperoni Pizza Bikini, 70 dolárov; amazon.com

Takže ak sa nebojíte získať marinaru na niektorých nepríjemných miestach, roztrhajte ju nad tým malým majetkom a zasuňte sa do DM spoločnosti Villa Italian Kitchen na Facebooku. Prináša vám prvú konzultáciu, osobné merania a nakoniec vytvorenie úplne prispôsobeného obleku, ktoré značka nazýva “najpodivnejšie bikiny na svete”.

Vážne, ak si vezmete ponor a pokúsite sa nabiť túto vec, musíte ho spárovať s pizza float, takže vieme, že vaša posadnutosť je skutočná.

Len na porovnanie: Je to drahšie ako pätnásť plaviek Gucci s hodnotou 550 dolárov, záloha na sedan priemernej veľkosti alebo rok verejnej vysokej školy. Navyše je to len žobranie pre roj rachov, aby vás napadli, bojujúc za kousnutiu tohto slaného pepperoniho dna.

Možno by ste mali jednoducho vybrať funkčnejšie oblečenie s potlačou na pizzu. Iba myšlienka.

Nasledujte Delish na Instagram.