Dobrá správa pre fanúšikov avokáda: nebudete musieť ísť do Brooklynu, aby ste zažili prvé miesto na jedlo po celom svete oveľa dlhšie. Zakladateľ Avocaderia Alessandro Biggi, ktorý minulý rok otvoril Brooklynský post, sa objavil Nadrž so žralokmi Tento týždeň sa žraloci páčili tomu, čo videli.

Biggi priniesol dva druhy avokádového prípitku, mango smoothie a veganskú čokoládovú penu, aby sa mohli žraloky pokúsiť. Všetky jedlá pochádzajú z menu Avocaderia, ktoré má rôzne toasty, misky, smoothies a dezerty, ktoré obsahujú obľúbené zelené ovocie každého.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Jednoducho ďakujem. Vaša podpora a láska po vysielaní epizódy @sharktankabc bola neuveriteľná. Naším poslaním je vybudovať šťastnejší a zdravší životný štýl a je úžasné vidieť, koľko z vás Avo milenci sú už súčasťou tohto hnutia … a to je len začiatok ��������. P.s. tento obrázok je od nášho otvárajúceho dňa @eatingnyc. #avocaderia #avocado #avocados #healthy #happy #sharktank #shark # abc #tv #zobraziť #vlastné #happy #avo #avolove #newyork #newyorkcity #brooklyn

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Avocaderia �� (@avocaderia)

S jedlami dúfal, že presvedčí žralokov, aby investovali 300 000 dolárov do svojho podnikania, a tak sa môže rozšíriť aj za hranicami New Yorku do iných miest, ktoré vedú k zdraviu, ako Los Angeles, San Diego a Miami. Cieľom je otvoriť ďalších 20 miest v nasledujúcich piatich rokoch, povedal sudcom a od otvorenia obchodu dostal 50 franchisingových žiadostí.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Hej Avo Milovníci pozrite sa na našu novú webovú stránku – avocaderia.com – poďme Guac’n’roll ����. , , , , #avocado #healthy #tasty #goodfood #industrycity #smashedinNYC #avocaderia #avocadotoast #newforkcity #foodie

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Avocaderia �� (@avocaderia)

Zatiaľ čo hostiteľský žralok Rohan Oza prešiel, Mark Cuban a Barbara Corcoran investovali 200 000 dolárov na 10-percentný podiel na spoločnosti. Zdá sa, že Biggiho 2018 sa chystá skutočne zaneprázdniť!

FYI, aby oslávil víťazstvo, internetový obchod Avocaderia prináša zákazníkom 15 percent z avo swag s kódom “SHARK”. Vieš, v prípade, že potrebujete tričko s avokádom vyšívaným.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.