Vo svojej show Neznáme časti, Anthony Bourdain hľadal destinácie po celom svete vrátane Vietnamu. Počas svojich dobrodružstiev sa nepochybne dotkol mnohých životov, vrátane diela Diepa Nguyena, odborníka na cestovanie vo Vietname pre Exotic Voyages, luxusnú cestovnú kanceláriu.

Diep pomáhal Anthonymu na jeho poslednom výlete do Severného Vietnamu v roku 2016, za Neznáme časti, podľa Exotic Voyages. “Stretnúť sa s ním, nehovoriac o tom, že som mu pomohol a pracoval so svojou posádkou na jeho výstave, bol doslova sen,” povedal Diep. “Skúsenosť celého života nielenže mi pomohla pochopiť samotného človeka, ale ako sa jeho láska k môjmu krásnemu Vietnamu rozvinula nad dobrým jedlom a rozhovorom.” Teraz ctiť neskorého šéfkuchára s “Poctou Anthony Bourdainovej: Chuť z Vietnamu”, cesta, ktorá umožní cestujúcim “nasledovať po stopách, a čo je dôležitejšie, sedieť pri stoloch”, ktoré Anthony urobil, keď naposledy navštívil Vietnam, podľa internetovej stránky.

Prehliadka je 14 dní a 13 nocí a pokrýva deväť miest vo Vietname, vrátane Saigonu, Hanoja a zálivu Ha Long, na lokalite Exotic Voyages. Sadzby začínajú na úrovni 3 755 USD na osobu a zahŕňajú všetky jedlá, ubytovanie a dopravu (okrem leteckých poplatkov) podľa ľudia.

Exotické plavby poznamenávajú, že Anthony povedal, že Vietnam zmenil svoj život – “Možno preto, že to bolo všetko nové a odlišné od môjho života predtým a sveta, v ktorom som vyrastal, jedlo, kultúra, krajina a vôňa, všetky sú neoddeliteľné. vyzerala ako ďalšia planéta, lahodná, ktorá mi vkrádala a nikdy som ju neopustila. ”

Od Anthonyho Bourdena by som mal každý deň odísť cestovné odporúčanie!

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, indiebound.org