Beignets a churros idú s Disney ako Mickey a Minnie, ako Cinderella hrad a Instagram, ako tekvicové korenie a pádu – chytiť môj drift. Zdá sa, že nikdy nie je nedostatok slávnostných, vždy gramážnych načechraných beignetov a dokonale chrumkavých churrosov, ktoré sa odrážajú v parkoch a okolo nich.

S pádom prichádza, Disneyland je samozrejme na vrchole sezónnej chuť hra s Tekvica korenie Mickey Beignets a tekvica Spice Churros, podľa Disney Parks Blog.

obraz

Walt Disney World

obraz

Walt Disney World

Tekvica Spice Mickey Beignets získala v minulosti pozitívne recenzie. Jeden recenzor Yelp popisuje Mickeyovu formu ako svetlo a načechraný “s náznakom teplej škorice a muškátového oriešku.” Jo, znie to ako padnúť na mňa! Cesto týchto beignetov má očividne o niečo viac oranžovej odtiene než iné Mickeyové beignety.

Môžete zablokovať práškový cukrový darček na baru Mint Julep, ktorý sa nachádza na námestí New Orleans v Disneyland Parku. Mint Julep on-line menu hovorí Mickey-tvar Beignets ísť medzi $ 4.99 a $ 7.99, v závislosti na tom, či chcete 3-Pack alebo 6-Pack. Bol by som s 6-pack.

Akonáhle ste sa dopriať a vzali nejaké roztomilé fotky beignets, nechajte žalúdok usadiť a potom hit pár z vašich obľúbených jázd. Potom budete pripravení na kolo 2 z podujatia, ktoré sa zaoberajú pádom, známy aj ako Pumpkin Spice Churros!

Podľa Blogu Disney Food, tekvica Spice Churros s mrkvou syrom (svätá krava) sú k dispozícii na vozíku churros v blízkosti Haunted Mansion v Disneyland Parku. Willie’s Churros v zábavnom parku Disney California Adventure Park predáva tekvicu Spice Churro a v útulnom móde Cone Motel sa predáva jedna s omáčkou zo smotany. Neviem o vás, ale moja ponuka omáčkou na smotanový syr ma PREDÁM.

obraz
Con Poulos

VOPRED OBJEDNAŤ TERAZ Delish Cookbook, booksamillion.com