Pi viac vody. To je ten neúnavný cieľ, na ktorý sa neustále zaväzujete, len aby ste zlomili zhruba o 12 hodín neskôr, keď si uvedomíte, že ste mali dve ľadové kávu, diétnu koks a asi 2 kvapky vody. A časť vody, ktorú spočítavate počas trojdňového obdobia.

No, zdá sa, že ľudia sú do toho nápadu – a tak chorí, že z toho nešťastne zlyhali – že sú ochotní vyhrať 55 dolárov, aby si fľašu s vodou nepretržite nútili, aby si pili viac. Spustený na Kickstarter, Hidrate Spark – inteligentná fľaša s vodou, ktorá sa synchronizuje s vaším telefónom a sleduje, koľko si z nej každý deň napijete – stanovila si cieľ zvýšiť sumu 35 000 dolárov. To prinieslo 627 644 dolárov, čo je takmer 18-násobok jeho benchmarku. A od svojho uvedenia na trh sa stále predáva on-line (50 000 fliaš a počítanie), s takým nevyriešeným stavom, že objednávky umiestnené po valentínskom dni nebudú odosielané až do apríla.

Takže s čím sa s tým stretávaš? A čo z nej odlišuje, ako povedať, pomocou aplikácie na sledovanie vody alebo jedného z tých náramkových náramkov s poníkovými korálkami?

Hidrate Spark Bottle

Skryť Spark

Okrem klasických bodov pre svoj geometrický dizajn a matnú farbu (k dispozícii v šiestich odtieňoch, ale ak chcete zelenú fľašu pripraviť na čakanie), kontajner s objemom 24 jednotiek je vybavený skrutkovacou čiapočkou s hůlkou, ktorá ide smerom dole fľaše, ktorá sa používa na stanovenie toho, koľko pijete. Po každom nasiaknutí by ste mali sedieť na rovnom povrchu na približne 10 sekúnd a dať mu čas na posúdenie, koľko ste opili. Potom sa synchronizuje s aplikáciou Hidrate Spark na vašom telefóne a ukáže vám, ako blízko ste ku svojmu cieľu na pitie na deň (odborníci hovoria, že by to malo byť asi o polovicu unce za každú libru, ktorú vážime).

Hidrate Spark Bottle

Skryť Spark

Keď idete o svoj deň, v telefóne dostanete pop-up upozornenia a pripomeniete vám, že budete piť. Ignorujte to a fľaša sa rozsvieti. Je to viac jemného žiarivého efektu, nie sirény, ale stále je dosť, aby ste si bičovali hlavu okolo v práci, v baru alebo v triede jogy, keď sa blikajúcim svetlom všetci pýtajú, či sa vaša fľaša bude spontánne spaľovať. Dostane sa vám však vaša pozornosť, takže si ani nemyslite, že by ste ju priviedli do kina. Ak nechcete, aby niekto vyplienil hlavu s popcornom s objemom 18 dolárov.

Hidrate Spark Bottle

Skryť Spark

Láhev je tiež bez obsahu BPA a má batériu, ktorá trvá niekoľko mesiacov, takže ju nemusíte zapínať, aby ste ju nabíjali, ako je Ember hrnček. Jediná sťažnosť, ktorú naši testeri mali, bola, že fľaša nie vždy správne synchronizovala, takže môžete znížiť celých 24 uncí, iba pre aplikáciu, ktorá ukáže číslo 18. (Ak sa to stane, značka odporúča, aby sa lahvička opätovne kalibrovala.) telefón zomrie, vaše hĺbky sa nezapočítavajú. V tom momente by ste mali obťažovať fľašu? Môžete vždy zaznamenať tie unce v aplikácii manuálne, ale to je pravda o mieste, kde lezenie kopne, a tento zvyk pôjde na cestu každú “piť viac vody” rozlíšenie pred tým.

Avšak, ak sa vám páči štruktúra, ktorú každodenná rutina prináša – a môžete si nechať telefón nabitý celý deň – táto 55 dolárov môže byť investíciou veľmi stojí za to. Navyše je tu malá vzrušivosť sledovania vašej fľaše každý deň, keď ste dosiahli svoj cieľ. Je to ako ohňostroj na Disney … viete, ak sa to stalo vo fľaši na vodu a bolo úplne tiché a trvalo 5 sekúnd. Ako to.

Nasledujte Delish na Instagram.