Alton Ward bol ťažký chlapec vyrastal. On a jeho rodina a priatelia z Texasu by po celý čas jedli smažené jedlo a pizzu a táto kultúra mu pomohla ako tínedžerka balónom až do 352 libier. Vyskúšal viac stravy a nebol úspešný. Ale on skončil stratu 140 libier jesť Chick-fil-A. Áno, Chick-fil-A.

Alton Ward as a child.

Alton Ward ako dieťa.
Zdvorilosť Alton Ward

Keď sa zapísal ako prvý na univerzite Texas A & M, rozhodol sa brať stravu a cvičenie vážne. Začínal pracovať často a začleňoval do svojich každodenných rutín jeho kampaň Chick-fil-A. Podľa Business Insideru by na raňajky jedol dve varené vajcia a ovsené vločky a potom si na obed pripravil grilovaný kuracie zámotok alebo polievku alebo šalát s rančom na strane. Niekedy by mal na večeru aj Chick-fil-A. Ward udeľuje reťazec rýchleho občerstvenia a pomáha mu získať zdravie, ale poznamenáva, že jeho cvičenie a voľba zdravého života mu najviac pomohli. Vedel však, že sa mu páči jedlo a vedel, že môže rozdeliť veľkosti porcií okolo jeho stravy.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Zvyšte teplo.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Chick-fil-A, Inc. (@chickfila)

“Môj miestny Chick-fil-A poznal moje meno – prvý a posledný – pretože som tam šiel aspoň trikrát až štyrikrát týždenne,” povedal The Tab. “Už viac ako rok by som ísť a nejedol niečo ako grilovaný kuracie šalát a potom urobiť 45 minút kardio a večer zdvihnúť nejaké váhy.” V tomto roku klesol o 140 libier.

Alton Ward now, on a hiking trip.
Alton Ward teraz na pešiu turistiku.
Zdvorilosť Alton Ward

V súčasnosti je oddelenie 6’3 “25 dní a žije v Denveri, aj keď sa chystá vrátiť sa späť do Texasu, teraz váži 190 libier a stále príde na Chick-fil-A príležitostne.” Stále mám šalát, a keď som chcem sa rozčúliť, dostávam deťom jedlo šesť balení [z nugetov], “povedal pre obchodné Insider, je taký lojálny zákazník v miestnej reštaurácii, že dostane zadarmo jedlo raz za mesiac.

Ward zdieľa svoj príbeh, aby ukázal, že stále môžete jesť rýchle občerstvenie a schudnúť – stačí, aby ste boli šikovný vo vašom rozhodnutí. “Rýchle občerstvenie nemusí byť, viete, mastné hamburgery a … ucpávanie tepien,” povedal na internetovej stránke. “Myslím, že to je mylná predstava alebo stereotyp, a takmer každá reštaurácia, samozrejme Chick-fil-A, bude mať zdravé možnosti, sú len o niečo drahšie.”

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Zmeňte svoju objednávku. #SuperfoodSide (toto jedlo = 410 kalórií)

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Chick-fil-A, Inc. (@chickfila)

Dieterka Jessica Pearlová povedala komplexu, že strata hmotnosti prostredníctvom Chick-fil-A je možná, keď ako Ward, kombinujete ju s cvičením a zdravými návykmi. Odporúča grilované nugety, grilovaný kuracie sendvič, grécky jogurt parfait, ovocný pohár, kuracie prsia, bočný šalát a superfood. Ale aj tie by mali byť najlepšie konzumované, pretože by ste mali naozaj držať nespracované potraviny na vaše hlavné jedlá.

Nasledujte Delish na Instagram.