Internet môže byť ako krásna komunita pre rovnako zmýšľajúcich jednotlivcov (ktorí tiež milujú dávanie ľadu do obilnín) a chovná plocha pre trolls (ktorí vás obťažujú, že nemajú radi mac a syr až do konca času). V skutočnosti sa trolling stal tak bežným, že aj značky rýchleho občerstvenia, ako napríklad Pizza Hut a Wendy’s, nechali v cele Twittersphere.

Ale teraz jeden šéfkuchár nám dáva silu bojovať – ​​a vychutnať si nejakú sladkú pomstu.

Vytvoril Kat Thek, Troll Cakes je Brooklynská pekáreň, ktorá premieňa hrubé komentáre na zábavné placky – a potom ju posiela páchateľovi. Ale Thek dokonca urobí ešte o krok ďalej tým, že urobí nejaké dobré ol’modré vyšetrovanie: Ak nemôžete vystopovať adresu pána, urobí to pre teba.

obraz

Ak ste obťažovaní nenávistkou, pošlite jej snímku obrazovky o nepríjemnom bankovku a ona sa dostane do pečiva. Jej čokoládové čokoládové koláčiky sú zalomené v šľahačke a pokrývajú a samozrejme, obklopené strednou správou. Keď dorazí na vaše dvere trolle, dezert bude zabalený do pekne vyzerajúcej krabice, takže sa zdá byť dobrou správou. Ale akonáhle to váš troll otvorí, kópia ich nenávistných slov a poznámka (“Gratulujeme! Vaša internetová poznámka bola zhotovená ako trollový koláč”) odhalí skutočné zámery cukrovinky.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Súkromná objednávka. Publikované so súhlasom.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Troll Cakes (@ controll_cakes)

Troll Cakes ponúka tri balíky: Ak môžete ponúknuť trollovú poštovú adresu, klapka bude mať 35 dolárov. Ak potrebujete pomoc pri sledovaní týchto informácií, môže vám s tým pomôcť – za cenu 60 USD. (Vážne, Thek musí byť na niektorom Liam Neesonovom levele s týmto veľmi špecifickým súborom zručností.) Ale je tu aj dohoda, ak by si radšej trola Trumpa. Za 30 dolárov bude Thek robiť tortu založenú na jednom z jeho najsmutnejších tweetov alebo rozhovorov a poslať ho priamo do Bieleho domu.

A čo viac, bude sa dovážať kdekoľvek v USA, a ak žijete v New Yorku, môžete si vybrať ďalšiu dodávku. Pretože je na čase, aby títo nenávideli jedli svoje slová, nepovedali by ste to?

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.