Pokiaľ ide o párové kostýmy, sú populárne voľby Hollywood Power Couple, filmové postavičky a punny play-on-words. Ale pre tých, ktorí chcú niečo ľahké, že každý bude vedieť a milovať, tento Oreo párov kostým môže byť tou najlepšou voľbou v tomto roku.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

No viem, čo som v tomto roku! ������ Oreo Halloween kostýmy! K dispozícii ako pár alebo individuálny kostým. Nájdené na: Amazon, Target.com #thejunkfoodaisle

Príspevok zdieľaný spoločnosťou TheJunkFoodAisle.com (@thejunkfoodaisle)

Potravinový blogger @TheJunkFoodAisle poslal tento klenot na Instagram a samozrejme nás zachytil. Môžete si ho kúpiť na Amazon alebo Target za dosť slušné náklady. Je to v predaji práve teraz na Target za 43 dolárov, a Amazon má kostým za 47 dolárov. Približne dvadsať dolárov človek, to nie je príliš zlé, zvlášť keď je to predurčené ako dav.

KÚPIŤ TOTO: Oreo páry kostým, 47 dolárov; Amazonka

Dvakrát plnený Oreo kostým má polovicu cookie pre každého partnera, aj keď len jeden má krémovú náplň. Môžete bojovať nad tým, kto sa dostane k akej strane neskôr.

Ak potrebujete viac nápadov na kostýmy, pozrite sa na tieto kostýmy párov, alebo prejdite sólo pri získavaní potravín. A nemyslite si, že sme zabudli na psy – si zaslúžia obliecť sa ako svoje obľúbené jedlo.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.