Del Taco nie je veľkým názvom v priestore pre rýchle občerstvenie milkshake. McDonald’s ho monopolizoval už celé roky a reťazce ako Carl’s Jr. a Burger King uvoľňujú nový, inštrumentálny dizajn, takmer vždy, keď sa kalendárna stránka prehne. Ale, ahoj, ahoj – woah, Del Taco: Tvoj churro milkshake si práve zarobil pozvanie na ihrisko.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

#DelTaco je život práve teraz! #Yum som #Excited �� #IceCream #icecreamaddict ����

Príspevok, ktorý zdieľa Samantha Raquel Labeouf-Randle (@sammi_randle)

Značka tento týždeň oznámila, že vo svojom najnovšom milkshakeu vymenila plastovú lyžičku, s ktorou sa tričká zvyčajne podávajú na churro. A na to hovoríme, lyžička? Vyskúšajte slamu. Veľmi sladká – a čestne, pravdepodobne chybná – slama. Ale máme problém.

Chrast je vhodne nazývaný The Churro Dipper a je súčasťou Del Taco’s Late Night Bites Menu. Ak sa môžete dostať cez churro – ktorý sa tiež predáva samostatne, ako jedna z reťazových dezertov – nájdete klasický vanilkový koktail s čokoládovou omáčkou. Toto je najchudobnejší mrazený dezertný nápoj, ktorý nájdete v Del Taco. Trio ďalších možností patrí vanilka, čokoláda alebo jahody podávané so šľahačkou na vrchole.

obraz

Del Taco

Popri novom šoku, neskoré nočné menu Del Taca (ktoré je ironicky dostupné 24 hodín denne) obsahuje ďalšie dve nové prírastky: Queso Loaded Fries a Queso Loaded Nachos. Všetko môžete získať v lokalitách Del Taco v celej krajine.

Nasledujte Delish na Instagram.