ZÍSKANIE RECEPTU ZDE.

Tam sú niektoré výherné kombinácie, ktoré štrajk zlato s ľuďmi na internete. Šteňatá a bábätká. Čierne a modré alebo biele a zlaté šaty. Ale keď recept berie internet do búrky, môže byť ťažké povedať, čo presne to urobilo takou žiarivou hviezdou. S Mississippi Roastom je však celkom zrejmé, že komfortné zložky potravín a ich praktická bezproblémová príprava.

KÚPIŤ TENTO SLOW-COOKER: KitchenAid Slow-Cooker, 89 dolárov; amazon.com.

Mississippi Roast

John Komar

Ale nie je to len pečené pečivo. Nie, Mississippi pečivo získalo toľko pozornosti a potleskalo on-line, že dokonca New York Times uviedol to ako “pečienka, ktorá vlastní internet”. A naozaj zvláštne, autor pôvodného receptúry Robin Chapman hovorí, že tento recept je v skutočnosti prispôsobením pečeného receptúry hovädzieho dobytka, ktorý mu dal rodina v začiatkoch 90. rokov.

Pretože originálna pečená byl pre svoje malé deti príliš pikantná, rozhodla sa, že je mäkšia a všestrannejšia. Jej rodina ju milovala, jej blízke cirkvi v blízkej cirkvi ju milovali a čoskoro sa jej začali milovať množstvo blogov. Rýchlo dopredu asi 15 rokov a vytvorenie Chapmana je omietnutá po celom internete, s milovníkmi jedla, domácimi kuchármi a redaktormi novín a časopisov, ktorí sa o ňom úplne zmietajú.

obraz

Recept úplne dominuje Pinterestu kŕmené všade.
pinterest

Takže čo je Chapmanov recept tak bomba? No, začať, používa skľučovadlo hovädzieho mäsa, octy pepperoncini papriky, slané McMormick au jus zmes omáčok a samozrejme chladný, ale zveličený rančový dressing na skryté doline. Tam je tam aj tyčinka masla. To všetko sedí v pomalom sporáku na niekoľko hodín, kým sa nestane to, čo sa teraz stalo jedným z najobľúbenejších jedál na internete. A na záznam, ona jednoducho nazýva “pečené.” Nie je Mississippi Pečené, nie pečené pečivo. Len pečieme.

obraz

Super majster šéfkuchára

“Je veľmi lichotivé a vzrušujúce, že tak jednoduchý recept bol tak dobre prijatý toľkými ľuďmi po celej krajine,” povedala Good Morning America na nedávnom segmente.

V našej verzii, pretože samozrejme sme potrebovali urobiť vlastné, vynechali sme zmes au au jus a pridali sme hovädzie bujón a cibuľu. Výsledok je tenký a chutný, ako sme si mohli predstaviť steak.

Pravdepodobne najlepšou kvalitou je všestrannosť: Môžete to slúžiť ako tradičné pečené zemiaky so zemiakmi, mrkvou a inou zeleninou, alebo si ju uložiť do sendvičov so syrom a au jus. Takže v podstate to, čo hovoríme, je, že by ste boli blázon, aby ste to nevyskúšali.

Kód PIN pre neskôr:

obraz

Nasledujte Delish na Instagram.