Lidl, slávny nemecký obchodník, ktorý sa v minulom roku stal debutom štátu, je známy svojimi policami s kvalitnými tovarmi s požadovanými cenami. Zatiaľ čo len na začiatku je čas na americkom trhu s potravinami, je to už v porovnaní s inými populárnymi reťazcami, ako je Aldi za to nižšie ceny, a tiež Traderom Joe pre ich luxusné produkty z miestnych zdrojov v USA. Teraz európsky obchodník získal ďalšiu víťazstvo pre knihy. New York International Pivná súťaž len menom Lidl 2018 pivný supermarket roka.

Ako nemecký reťazec je bezpečné povedať, že vie niečo o pive. Spomedzi 600 podaní na celkovú udalosť Lidl nielen porazil týchto hráčov, ale vyhral celkovo jedenásť medailí za to, že je to pivo. Belgický štýl Tripel, Bronzen Schild získal dvojité zlato a pšenica Perlenbacker German Hefeweizen získala zlato.

obraz

alexandra folino / Lidl

Ľudovodská skladovačka č. 3 Amber Ale tiež odniesla domov Amber Ale roka. Uh, bude lepšie ukladať tieto mená, aby ste sa pokúsili ASAP, pretože vieme, že sme. Navyše získali päť strieborných medailí a troch bronzových medailí.

Od 7. júna do 13. júna budú tieto ocenené varenia predávať aj za 20 percent. Pre všetkých darčekov na poslednú chvíľu, áno, pivo je veľmi žiadúcim darom dňa otca. A pre všetkých ostatné, skladovanie na lahodný zľavnené pivo pre vaše ďalšie BBQ znie pekne.

Keď sa chystáte vyzdvihnúť to, nebudete mať problémy s navigáciou rovno do pivovej uličky. Začiatkom tohto roka predstavil generálny riaditeľ spoločnosti Lidl pán Brendan Proctor vysvetlenie, ako sa reťaz zameriava na to, že má oveľa menšie príbehy (šesť uličiek) než potraviny, ako je Whole Foods alebo Giant, pre jednoduché nakupovanie.

“Veľa supermarketov je taká veľká, že je to výzva pre ľudí, aby šli nakupovať,” povedal Proctor Washington Post. “Ak by som chcel ísť dovnútra a dostať fľašu kečupu – najprv je v obchode asi 24 uličiek. Musím zistiť, akú uličku je. Dostal som sa tam, zistím, že existuje 50 druhov kečupu. Kto čestne potrebuje 50 druhov kečupu? Môžeme to zjednodušiť. “Väčšina poličiek značky Lidl je tiež vybavená vlastnými značkami.

Nasledujte Delish na Instagram.