Aktualizované: 19. januára 2017 o 5:12 hod. EST

Spýtaj sa a internet prináša: Derek Lawson, AKA “Gummy Bear Guy” a zakladateľ Giant Gummy Bears, vystúpil s tým, že vytvoril Party Python. Podelil sa o fotografiu formy, ktorá bola použitá na jej vytvorenie. Skontrolovať to:

gumovitý Python Mold

Sloboda od Dereka Lawsona

Predáva sa v obchodoch po celom svete, hovorí Lawson, rovnako ako na Amazone. Python je najväčší výrobok spoločnosti Lawson, ktorý sa predáva komerčne, ale je to ďaleko od jeho najbláznivejšieho – pre Halloween 2016 vytvoril živú gumovú repliku speváka Flaming Lips Wayne Coyne. Bolo to jednorazové riešenie, ale ak sa pýtate pekne (a máte hotovosť na zálohovanie), vy sila byť schopní presvedčiť Lawsona, aby vytvoril svoju podobu v bonbóne.

Original Post: 5 januára 2017 o 4:11 hod. EST

Keď sa Steve Jobs preslávil, “ľudia nevedia, čo chcú, kým im to neukážete,” ľudia na Giant Gummy Bears museli dávať pozor. Iste, zakladateľ Apple mohol hovoriť tech, ale títo želatínskí remeselníci mali na mysli iný druh giga-bite – a je to rovnako moc inžinierstva.

Vytvárajú gumové pytóny. Dĺžka osem stôp, dlhá, 27-libier gumovitých pythonov, je presná. Druh, ktorý mohol byť ľahko upravený do recutu klasiky Jennifer Lopez-Ice Cube, anakonda, a byť tak trochu strašný ako had CGI.

Jeden pohľad na vec – oficiálne nazývaný Party Python – vyvoláva toľko otázok: Čo to vyzerá ako forma pre túto vec? Koľko ľudí potrebuje vylievať každú z nich? Ako to ešte začneš jesť ?! Kde ju uložíte, v malej šanci, že vy a všetci 312 vašich priateľov z Facebooku nedokončíte jedno sedenie?

A čo je najdôležitejšie, prečo tento model predstavuje s ním zmysluplne?!

gumovitý Python

Amazonka

KÚPIŤ TOTO: Gummy Party Python, 150 dolárov; amazon.com

Tento had predáva na Amazon – k dispozícii na Prime, nie menej, takže môžete impulz-kúpiť a mať to vo vašich rukách za pouhých 48 hodín – aj keď to bude mať späť asi jednu siedmu iPhone X (to je 150 dolárov, ak matematika a všeobecná fiškálna zodpovednosť nie sú vašou vecou). Vzhľadom k tomu, že had je označený ako obsahujúci 450 plus porcií, je to pod 3 doláre za bolesť brucha!

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Pozrite sa na tento obrovský gumovitý pytón v Jungle Jim’s !! #cincinnati #ohio #junglejims #foodlovers #foodloversparadise #gummy #candy #gummypython #grocerystore #grocery

Príspevok zdieľaný Danielom Hunleyom (@ danley82)

Ak vám hady, dokonca aj kandizované, necháte ísť na Indianu Jonesovú, nebojte sa; to je ďaleko od jediného masívne gumy Amazon predáva. Môžete tiež chytiť klasický medveď s hmotnosťou 5 libier, trojlíbový červ alebo – ak hľadáte ľahké občerstvenie – 1-libra “pizza”. (Na túto poznámku, kričať na Thrillist, že ste nás zaviedli na ten gumový červa, a komentátorovi na Facebooku, ktorý nás odhodlal do slávy, ktorá je Party Pythonom.)

Aha, rok 2018 sa už formuje do roka, keď sa všetky naše nádeje a sny splnia.

Nasledujte Delish na Instagram.

Stiahnite si Delish aplikácie.