Je to váš najsľubnejší sen vášho 5-ročného seba samého: Nie, nie “jednorožec je skutočný a tvoji rodičia ti kúpili jediný pre chichotky”; Existuje spôsob, ako si kúpiť celú tašku len maršálky Lucky Charms.

Dobre, technicky, to nie sú skutočné močiare Lucky Charms marshmallows, ale oni sú úplne IDENTITÁLNI a vyvolali taký šialenosť on-line, že tašky, ktoré predávajú niekoľko predajcov na Amazone (pozri nižšie, aby si ich kúpili!) trendy na Facebooku.

Nie je to prvýkrát, kedy boli ľudia lákať sľubom obilnín iba marshmallow. V minulom roku uskutočnila Lucky Charms súťaž, ktorá udelila 10 veľmi šťastným dušiam oficiálnu škatuľu obilnín iba marshmallow a cukrárska spoločnosť IT’SUGAR predáva “slanú kockovanú krabicu za 13 dolárov.

obraz
IT’SSUGAR

Je spravodlivé povedať, že tieto liečebné postupy – ktoré sú “100% Marshmallows, 0% obilnín” – by nemali byť považované za raňajky šampiónov odborníkmi na výživu, lekárov a rozumných ľudí. Ale hej, ak je vždy váš sen vyskúšať sladkú misu obilnín bez ovsa, kto budeme stáť v ceste? Navyše je to oveľa jednoduchšie si vychutnať tieto zmrzlinové sendviče Lucky Charms alebo zdobiť chorý koláč.

Svätý Patrick's Day Lucky Charms Cake

@countrylivingmag / Instagram

Nasledujte Delish na Instagram.